Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha mindkettőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha mindkettőnek van kapcsolata még is állandóan keres, és nem régiben még újra is akarta velem kezdeni?

Figyelt kérdés

Felbukkant az ex (persze jó pár nő után), hogy hiányzom neki és rá jött a hibáira. Én mondtam, hogy hülye lennék újra kezdeni vele az egészet. Mondta, hogy mindig tudni akar rólam, így tartsuk a kapcsolatot. Nekem nem sokra rá lett kapcsolatom, szerencsére komolynak mondhatom, melyben boldog vagyok. Rá egy hétre neki is. (Állítása szerint minden happy már összeköltözésen gondolkodik pár hónap után. De ennyi. És mikor mondtam, hogy én is a párommal együtt élünk már, egy picit meghökkent.) Ami a furcsa, hogy azóta is nekem számol el, hogy mennyit változott és hogy financiálisan is mennyit haladott. (Holott engem sosem érdekelt.) Vagy ha csak le van törve. Meg mindig kérdezi, hogy mi van velem. Mi értelme van ennek, holott egy 30+ férfiról van szó?


Köszönöm a válaszokat

L


2015. nov. 13. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

"Felbukkant az ex (persze jó pár nő után), hogy hiányzom neki és rá jött a hibáira."


:D:D:D Kösz a jó hangulatot, szénné röhögtem magam ezen. Komolyra fordítva: rájönni majdnem mindenki rájön a hibákra, más azt kijavítani, elkerülni. Na ez a nehéz manapság a népeknek. Meg mi az már, hogy visszamenne hozzád, aztán 1 hét múlva meg már akad kapcsolata? Vicc ez az ember. Plusz pénzzel akar lekenyerezni, hogy mennyit változott? Úristen, de gáz emberek vannak...

2015. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs értelme ennek.

Nem tudom mennyi idő telt el a szakításotok óta (bár ez lényegtelen is a kérdésed szempontjából), de Ő még nincs túl rajtad. Ezért akar tudni rólad, és kell neki, hogy tartsátok a kapcsolatot.

Reménykedik, hogy még visszakaphat (rájött a hibáira), nem számít, hogy te most kapcsolatban vagy. És állítólag ő is, ami szerintem nem igaz.

Ha téged már nem érdekel, és boldog vagy az új pároddal, akkor nincs értelme beszélgetnetek, mert ezzel a reményt táplálod benne.

Ez csak egy vélemény.

A döntés a te kezedben van. :-)

2015. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!