Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 év korkülönbség. Van ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év korkülönbség. Van ennek igy értelme?

Figyelt kérdés

27éves nő vagyok, van egy új munkahelyem pár hónapja és itt ismerkedtem meg ezzel a bizonyos férfival.

45éves, és mikor megismertem alkoholista volt.Szórakozni jár ide, mert ez egy bárhoz hasonló hely ahol dolgozok...

Elsőre kiszúrtam hogy nem csúnya, de végtelenül idegesitett a beszéde..Annyi hülyeséget képes összehordani részegen hogy eleinte rendesen utáltam ha jött,nem birtam hallgatni....persze ő mindig udvarolt, meg kedveskedett nekem,amikor én ennek még nem tulajdonitottam nagyobb jelentőséget.

Aztán másoktól megtudtam hogy egy helyi cég főnökének a fiáról van szó, egy munkájához nagyon értő, okos ember, de problémája van az alkohollal.

Van egy 20év körüli lánya az első házasságából, és jelenleg volt egy élettársa 15 évig akitől van egy 5 éves.

de már nincsenek együtt az alkohol miatt.

Nos...fogalmam sincs hogy történt de elkezdett nekem ajándékokat hozni, mindig dicsért meg tényleg kdveskedett ésahogy látom viszonyulni más emberekhez is azt kellhogy mondjam nagyon jó szivű,mindenkin segit.

A lényeg hogy elkezdtem picit törődeni vele,mert nagyon sokszor sirt nekem, meg kiborult a magánéleti gondjai miatt ráadásul a szülei is nemrég haltak meg.

Győzködtem h hagyja abba az ivást és most lassan két hete nem iszik. Hallgat rám, de közben teljesen belémzugott.

Ez már mások számára is nyilvávaló.

A probléma csak az hogy én is elkezdtem iránta érezni valamit.

Nem tudom mi ez, én 7éves kapcsolatot zártam le pár hónapja azóta voltak próbálozásaim férfiakkal,de ilyet még nem éreztem mint vele.

Annyir anagy szive van és annyira lehet szeretni ezt az embert,hogy engem egyre inkább megbolondit.

Voltam nála kétszer.Senki nem tud róla,nem volt szex,csak úgy elvoltunk....É próbálom nem kimutatni hogy nekem is vannak érzelmeim de ez egyre nehezebb.

Mióta nem iszik teljesen meg avn változva,kűlsőre belsőre, és nekem nagyon tetszik ez az uj ember.

Gondoltam arra hogy befejezem vele ezt az egészet, nem barátkozunk meg csókolózunk meg ölelkezünk többet, de tudom h részben miattam hagyta abba, és nem szeretném hogy most adja fel,kemény napok vannak mögötte.

A másik dolog meg ha ez kiderülne sokan nem lennének belenyugodva hogy mit keresek mellette.

De nem értik hogy én teljesen másképp ismerem, mikor nagyon rosszul volt hiába hivták a barátai csak nekem vette fol a telefont.

Amennyire nem kedveltem eleinte, most annál inkább és nagyon szeretnék neki segiteni.

Fogalmam sincs mit csináljak,hiányzik is, meg van köztünk valami megmagyarazhatatlan összhang, amit én mostanában mióta ujra ismerkedek nem éreztem senkinél. Hiába érdeklődik irántam helyesebb, job hiru ferfi vagy hogy mondjam, nekem ő teljesen mást ad,pontosan ayt amire vágyok,rengeteg szeretetet és törődést, és csak ugyanennyit vár el tőlem is.

Megvan mindene, jol all anyagilag, talán még azt is feltételeznék hogy azért vagyok vele...nem tudom teljesen kétségbe vagyok esve, mert érzem hogy kicsuszik a kezemből az irányitás.

Mindenkinek azt mondom csak barátok vagyunk, nem tudom mi lenne ha ez kiderülne, ő azt mondja ne foglalkozzak senkivel, megmondta nyiltan hogy szeret és számára egy remény vagyok hogy boldog lehet még az életben.

Mi a francot csináljak?már arra is gondoltam hogy elmegyek ebből a városból keresek más munkát h elfelejtsem...


2015. nov. 22. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy dolognak van értelme csak, feküdj le velem április 11-ig, hogy 25 évesen már ne legyek szűz
2015. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#2 a leírás alapján fontos szempont hogy mennyi pénzed van. :)
2015. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt kell megnézni,meddig tart az alkohol nélküli állapot.Most neki ez a kapcsolat eufóriát okozott,adott neki erőt.Viszont ugye minden kapcsolatnak ilyen az eleje,ami aztán lanyhul,nem adja már az eufória érzést,és ilyenkor visszajönnek a rossz szokások.Aki sokáig iszik,abban mindig benne marad a sóvárgás az alkohol iránt,eltüntetni nem lehet.Minél inkább el akarja taszítani magától az alkoholt,annál erősebben tér vissza.Szerintem ez egy ideiglenes állapot,de majd meglátod.
2015. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm aki teljesen leszokott, pedig nagy alkoholista volt. Azóta néha játszik a gyerekével vagy a barátokkal konzolon, de inkább az legyen mint a pia.


Amit leírtál, hogy milyen volt az előélete, az nagyon durva. Két válás/szakítás, mindegyikből gyerek. Biztos, hogy nagyon durván szét van esve lelkileg. Ezek után ha a hatásodra képes volt abbahagyni az ivást is, az nagyon-nagyon nagy lépés a részéről és jelzés értékű hogy tényleg komolyan gondolja. Én úgy gondolom ezek alapján, hogy ő az előzőeket is komolyan gondolta, csak valamiért nem jött össze és ezért menekült az alkoholba, nem talált más "megoldást". Te lettél most az élete értelme :) Ha tényleg ezt érzed, akkor ne menekülj. Azt írtad, hogy másnál nem érzed ezt amit vele és te is 7 éves kapcsolaton vagy túl. Miért menekülnél a boldogságod elől? Soha nem tudod meg mi lenne ha nem próbáljátok meg. Én azt gondolom, hogy ezek után megérne egy próbát a dolog, néhány hónapon belül úgyis kiderülne hogy mi a folytatás. Hogy mások mit mondanak, azzal soha ne foglalkozz! Az emberek ilyenek, nekem is voltak külső szemlélő számára "kétes" kapcsolataim, de soha nem érdekelt ki mit gondol. A barátaim tudták miről van szó, a többi nem érdekelt. Mi nagyon boldogok voltunk és az számított csak. Szóval én azt mondom, hogy öleld meg és mondd el neki hogy számodra is fontos, jól érzed vele magad és valami ilyesmit keresel de még időre van szükséged, mert össze vagy zavarodva. Ha valahova meghív, menj el vele nyugodtan. Ne gondold azt, hogy a pénz miatt vagy vele, ez hülyeség. Van olyan lány aki tényleg azért van egy férfival, de ezt észre lehet venni. Te nem vagy ilyen, az írásodból látszik de azért ne utasítsd vissza nagyon ha meghív valahova mert ez is egy jel. Nekem is azt mondta a volt barátnőm, amikor úgy volt, hogy elmegyünk hajókázni meg erre-arra, hogy ő nem akarja, hogy azt higgyem, hogy csak ezért van velem. Soha nem gondoltam ezt, csak közös élményeket szerettem volna, elmenni együtt csak úgy szabadon, hogy jól érezzük magunkat. Ez hozzá tartozik az élethez, mindent pénzben mérnek szinte de ha van rá lehetőség akkor miért ne? Ha nem követelőzöl, nem lesz gond. De szerintem te nem vagy olyan úgyhogy ez nem is kérés. Menj oda, öleld meg és engedd, hogy szeressen. Neked is jó lesz. Ha pedig úgy érzed, hogy valami nem jó, akkor bármikor változtathatsz, de mindenképpen kommunikálj vele, ne csinálj hirtelen nagy elhatározásokat (elköltözés, munkahely váltás, stb.)

Biztos, hogy nagyon sokat jelentesz neki.


Érdekelne egyébként, hogy mi lesz ennek a folytatása. Ha lesz valami változás kiírod ide vagy írsz egy privátot? Köszi

2015. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

"màr 2 hete nem iszik" majd nèzz màr utàna az alkoholizmus fogalmànak.

"egy reménysugàr vagy neki" érthető. Az alkoholistàknak mindig kell valami "löket" magukért nem képesek vàltoztatni. Ha ő belàtnà,hogy baj van,màr rég tett volna valamit. Most te vagy a kapaszkodò. Aztàn ha nem jöttök össze,"azert ittam,mert nem jöttünk össze.

Nagy terhet rak a vàlladra. Ugyanis konfliktus nélküli kapcsolat nincs.Kettőt talàlhatsz,mi lesz az első dolga az első tré helyzetben. Attàn jön a magyaràzat: "azert ittam mert"...Ugyanis egy alkoholistànak mindig van magyaràzata meg véget nem érő fogadkozàsai...

Te sem gondoltad komolyan:"mikor megismertem alkoholista volt"

miert,szted most micsoda,azert mert 2 hete nem iszik. Ha utànanézel az alkoholizmus fogalmànak,meglàtod,majd esetleg ha 2 évig nem iszik,akkor nevezheted gyògyultnak.

27 éves nő vagy....

Egy lòvés alkesz miatt go màsik vàros....No comment...

2015. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Aha,értem. Nagyon meg van csùszva lelkileg,mondent komolyan gondt,nem làtta a megoldàst...Na ez a magyaràzat...Tudod mit mondok? Ha mindenki,aki nehéz helytetben van,piàlna,akkor minden màsodik ember alkoholista vagy drogos lenne. Őrült nehéz sorsok vannak. Gyògyìthatatlan beteg gyerekek, utcàra került csalàdok...

Miről beszélünk, h két hete nem iszik,és abbahagyta az ivàst?Majd az első kis vitànàl fog piàlni... Jajj hagyjuk màr....

De még az jò,hogy nem mindenki az italban keresi a megoldàst. F a sz a is lenne.

2015. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

*mindent

*gondolt

2015. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha mindenki,aki nehéz helytetben van,piàlna,akkor minden màsodik ember alkoholista vagy drogos lenne."


Ehhez elég közel áll a jelenlegi helyzet Magyarországon. Sajnos. Nem tudom ,te mennyire jársz emberek közé, de én elég sok története ismerek testközelből. Személyes ismerőseim is érintettek. Egy alkoholistát tényleg nem könnyű megváltoztatni de nem is reménytelen. Miért ítélkezel ha nem is ismered?

2015. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Mindannyiótok kommentjében van igazság, és borzasztó nehéz helyzetben vagyok emiatt.

Mikor elkezdett eleinte telefonon hivogatni,meg eleinte ha beszélgettünk mindig arról beszélt hogy szeretné visszakapni a volt élettársát, meg hogy még szereti.

De mostanában...gondolom mióta megcsókolt állandóan azt mondja hogy szeret, hogy nem érti maga sem de őrülten szerelmes belém.

Ahogy megérint, ahogy megfogja a kezem, annyira gyengéd hogy érzem hogy szinte remeg a keze,mintha ő sem hinné el hogy tényleg viszonzom valamilyen szinten az érzelmeit.

Igazatok van ő még mindig alkoholista és pont ez az egyik ok amiért azt gondolom be kellene fejeznem vele. Félek hogy amint lesz valami törés megint ,akkor ujra az alkohol utan nyul...

Az is zavar h mit szolnanak ehhez a szuleim, meg a kornyezetem,hogy csinos fiatal nonek tartanak es egy 45 éves férfihoz ragaszkodok.

Mióta vége lett a kapcsolatomnak sokan próbálnak udvarolni, én nem azt mondom nem számit a pénz,de én soha nem azt néztem, hanem az embert.

Meg azt akinek akkor is jo vagyok es tetszek,amikor 16óraja huzom, és nem azt mondja h huu te ilyen meg olyan jo no vagy, hanem hogy imadom a mosolyos,hogy jo szivem van...

Ha nem keresem akkor is felhiv...en soha nem mondom neki hogy szeretem vagy erzek iranta valamit ő mégis elmondja es erezteti velem minden egyes alkalommal...

Mikor legelőször nála voltam pár órát azt mondtam ez tul veszélyes játék és többet nem megyek..de tegnap megint ott voltam, hivott és pont ugy jott ki hogy senki nem tudott rola, bevallom nekem is hiányzott.

Már a munkája se érdekelte olyan szinten volt...de most megint erőt érez magában ezt mondta.

Hazudnék ha azt mondanám nem zavar a korkülönbség, és az is h mi van ha visszaesik...előző kapcsolatom azért ért véget mert a barátom szerencsejátékfüggő volt.

Nem akarom ugyanazt átélni.

Valamiért észrevettem hogy vonzom az olyan embereket akiknek támasz kell, meg törődés, mert sok szeretet van bennem.

Egyébként sok az irigye,mert ahogy visszahallottam neki mindig jo csajai voltak, allitolag a volt felesege is a kornyek egyik legjobb noje volt es mindenki csodalkozott h vele van..szoval nemcsak en latam meg benne valamit.

ő el is mondta nekem hogy nagyon sok nője volt de ezt az utolso elettarsat soha nem csalta meg.

De azt is mondja hogy ilyen nője mint én még soha nem volt,akire mindig számithat, aki hogy akkor is kedvesen szoltam hozza mikor ivott, és hogy nyugalom árad belőlem amire neki most nagyon nagy szüksége van.

Csak feküdtünk egymás mellett de egy percig nem tud meglenni hogy ne simogasson, ne adjon puszit, ne erintsen meg.....szoval nehéz ügy ez.Nem azt mondom hogy én is belezugtam...de vannak érzelmeim iránta.

2015. nov. 22. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs, és nem a korkülönbséggel van a gond.

De ez tényleg a te életed, te dógod, azt csinálsz, amit akarsz.

2015. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!