Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsájthat egy abortuszt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájthat egy abortuszt? Normális, hogy ennyi idő után is szeretem?

Figyelt kérdés

A gimiben kezdődött a kapcsolatunk, én már előtte is nagyon belezúgtam. Nekem Ő volt az első mindenben, de fordítva ez nem igaz, mert nagyon szerette a bulikat és a lányokat...

Aztán az érettségi előtt kiderült, hogy terhes vagyok.

Elmondtam neki, a legnagyobb meglepetésemre akarta a babát. Viszont a szüleim más jövőt képzeltek el nekem és az apám túl jó ultimátumot adott nekem. Nem választhattam egy kicsit több, mint fél éves kapcsolatot egy olyan fiúval, aki előtte a legtöbb jó kinézetű lánnyal lefeküdt, miközben ott volt a biztos jövőm. Így az abortusz mellett döntöttem és ezt nem tudta megbocsájtani. Nem mondta el senkinek, de az utolsó mondata hozzám az volt, hogy legyek boldog az új életemmel és soha többet nem akar hallani rólam. Ez több, mint 2 éve volt, de ha látom (közös barátok...), akkor még mindig ugyanazt érzem, mint régen.

És most lesz egy összejövetel, amin ott lesz ő is. És a múlt hétvégén mi csókolóztunk az egyik barátunk szülinapi buliján. Ittunk mindketten, én kiborultam és próbált megvigasztalni, aminek ez lett a vége...

Azóta kerülöm, de jó lenne beszélgetni...

Vagy szerintetek hülyeség?


2015. nov. 23. 20:38
1 2 3
 1/27 opened paradise ***** válasza:
44%

Így,hogy elcsattant egy csók,talán már meggondolta magát.

Valamint azóta érettebb lett,talán kicsit átérzi már a te helyzetedet is.

2015. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Megbocsátani, hogy akarata ellenére megöletted a gyereketeket? Elég hülyének kell lenni ehhez.
2015. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem ölettem meg.

És az jobb lett volna, ha végzettség nélkül esetleg egyedül maradok a babával?

Mert a családom elmondta, hogyha megtartom, rájuk ne számítsak. Szép és jó a kamasz szerelem, de nem egy jövőt lehet rá alapozni. Vagy oda kellett volna költözzek a barátomhoz, hogy "akkor mostantól te tartasz el hármónkat"?

2015. nov. 23. 21:56
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret akkor igen.
2015. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem öletted meg? Azt írtad, hogy abortuszod volt, márpedig az gyilkosság.
2015. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Abba lehetne már hagyni ezt a gyilkosozást. Csak szólok itt Magyarországon minden egyes nőnek joga van eldönteni, hogy megtartja e a terhességét vagy sem. Egy pár hetes terhesség pedig még nagyon messze áll egy megszületett gyermektől! Kívánom az összes gyilkosozónak, hogy hordja ki és nevelje fel az összes meg nem született gyereket! Mellesleg lehet, hogy a kérdező még nem volt 18 éves, így nem volt joga dönteni a terhessége sorsáról, hanem a szülei döntöttek helyette.
2015. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
#6 Tudom, mi a törvény erről Magyarországon, és elég szomorú, hogy így van. Akinek pedig volt annyi esze, hogy gyereket csináljon, az igenis hordja ki és szülje meg, aztán legfeljebb örökbe adja.
2015. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Szóval tegyem tönkre az életemet, jövőmet, testemet és utána adjam oda idegeneknek?

Bravó, ez aztán a felfogás...

2015. nov. 24. 16:24
 9/27 anonim ***** válasza:
12%
Öljem meg a gyerekemet, mert nincs kedvem kihordani és megszülni? Ez aztán a felfogás.
2015. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mikor érted meg, hogy ez nem gyilkosság?
2015. nov. 24. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!