Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyankor mit kell tenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mit kell tenni ha egyutt vagyok egy kedves aranyos sráccal de megis más fiura gondolok? Egyszeruen vele akarok lenni, de néhányszor meg arra gondolok akivel egyutt vagyok

Figyelt kérdés
Segítség!

2015. dec. 25. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
ne okozz neki csalódást, inkább hagyd el :/
2015. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

"egyutt vagyok egy kedves aranyos sráccal de megis más fiura gondolok?"


Jellemző, mi lenne, ha egyszer a jót értékelnétek és nem valami bunkó hülyegyerekre nyáladzanátok?! Ááá tudom összedőlne az univerzum, mert a nők a jót képtelenek értékelni.

2015. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te biztos jobb,aki az összes nőről így nyilatkozik.Egyébként meg mi csináljon,ha másra gondol?
2015. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el mert így nem lesz jó a kapcsolat Keress olyat akire vágysz.
2015. dec. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
A kedves, aranyos mégsem vonz annyira, mint kellene. Szerintem ne verd át, ha nem érzel iránta semmit, akkor mondd meg neki és menjetek szét.
2015. dec. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben vagyok.. az egyik külsőleg vonz jobban, a másikkal jobban élvezem az együtt töltött időt, nehéz helyzet az biztos, szerintem azt válaszd aki jobban hiányzik ha egyedül vagy, akire többet gondolsz

20/L

2015. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!