Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legreménytelenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legreménytelenebb szerelmi helyzet, amit átéltél vagy amiről hallottál? Rossz vége lett vagy nem várt happy end?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán az, amikor véget ért egy 5 éves kapcsolatom. Szerettem a lányt még akkor is, amikor már nagy rossz volt a végén a viszonyunk, szerettem volna, ha rendbe jönnek a dolgaink, de sajnos nem így lett. Pedig benne láttam az igazit, akivel a közös jövőnket tervezhettük volna.

Elég rossz érzés úgy szeretni valakit, hogy ő már másfelé kacsintgat. Mondhatjuk reménytelen szerelmi helyzetnek, de csak az egyik fél szemszögéből. De ennek már 2 éve.


29F

2015. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajtam valami átok ülhet, mert mostanában csak reménytelen szerelmi ügyeim vannak.
2015. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csajnak barátja volt, fülig bele volt zúgva. Egy haver srác közel került hozzá, segítséget kért tőle, a csaj néha találkozgatott vele, nagy barátok voltak. A csaj mindig tisztázta vele, hogy ez barátság, a srác látszólag értett mindent, mégis reménykedett, álomvilágban élt. Végül felkötötte magát, öngyilkos lett, meghalt. A csaj mai napig nem érti hogy tehette, mikor egy csók se volt köztük soha. Meggyűlölte a srácot, mert mindenki őt támadta a történtek miatt, és tönkre vágta az életét.
2015. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 év után egy hülyeségem miatt szakított velem életem szerelme. Ez lassan egy éve. Azóta már barátnője van de én még mindíg csak őt szeretem hiába tudom hogy semmi esélyem. Adok esélyt másoknak is de nem tudok mást annyira szeretni. 20/L
2015. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Müller Péter írja le az egyok könyvében: első pillantásra beleszeretett egy nőbe. Az elment egy másik férfival, M. P.pedig anyukájához ment haza és elmondta neki: Ma megismerkedtem életem szerelmével, akit el fogok venni feleségül. Csak a nő átnéz rajtam. A hölgy külföldre ment férjhez, gyereke lett, 15 év után jött vissza Magyarországra, akkor nagyon jó baráti viszonyba kerültek, de csak! barátiba. Végül felesége lett, közös gyerek, és ma is együtt élnek.
2016. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi, egy picit meseszerű történet (szerintem).
2016. jan. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
müller péternek sem kell mindent elhinni. én az öngyilkosságról való képzelgésein röhögtem nemrég, de ez off.
2016. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Beleszerettem a tündérien aranyos angol tanárnőbe, aki bejárt a céghez órát adni.Mosolygós filigrán szőke nem magas. Bármit megtettem volna érte. Csak volt egy kis bökkenő...

Amikor a tanfolyam véget ért megtudtam az emiljét és leírtam az érzéseimet. Választ nem kaptam.

A kis bökkenő, hogy házas és gyermeket várt- egyre feltünőbben. Én pedig házas voltam ...Nincs h. end

2016. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!