Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hogyan kezelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kezelitek a helyzetet és komolyabb kapcsolatot, amikor rájösztök, hogy a srác viselkedését, véleményeit az anyja diktálja?

Figyelt kérdés
Biztos voltatok már ilyen helyzetben, vagy hallottatok már ilyen megtörtént esetekről. 27 L

2016. jan. 9. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

"rájösztök"? Ez milyen nyelvjárás?


Amúgy mit tudsz tenni... Semmit nagyon. Az anyós ereje mindig felülmúlja a feleségét. Nekem van olyan rokonom aki kb. elraboltatta a fia barátnőit.

2016. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Önálló, felnőtt emberrel érdemes kezdeni csak, aki már elvágta a köldökzsinórt. Hacsak nem elégszel meg azzal, hogy a te viselkedésedet is az anyós diktálja.

Ez persze nem személyesen neked szól, általánosságban írok.


Az a véleményem, hogy a szülőkkel kijelölni a határokat annak a dolga, akinek a szüleiről, szülőjéről szó van. A pár, házastárs küszködhet vele, de ha a gyerek nem hajlandó állást foglalni, hanem mindkét oldalhoz simul, abból csak huzavona, békétlenség lesz. Így lehet konfliktuskerüléssel hozzájárulni a legnagyobb balhékhoz.

2016. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Én is ilyen helyzetben vagyok. Sajnos ezen nem nagyon lehet változtatni, sőt ha még egyháztartásban él az anyjával akkor addig ne is számíts semmi változásra szerintem.Én békeszerető vagyok, biztos te is, és úgy próbálom megoldani, hogy jó legyen minden, hogy kedves vagyok vele stb. Ha azt szeretnéd, hogy szeressen a fia akkor neked ki kell mutatnod a párodnak, hogy tiszteled és becsülöd az anyját ez másképpen nem megy. Hidd el így minden könnyebb és jobb lesz, és fontos, hogy éreztesd és mutasd ki anyósodnak, hogy mindent meg tennél a fiáért. Mert egyszer az "anyja helyet anyja kell, hogy legyél."

23 L

2016. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

"anyja helyet anyja kell, hogy legyél."


Brr! A párja szeretnék lenni, nem az anyja.

2016. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!