Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Míért van ez így, és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míért van ez így, és hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány akit a nyáron ismertem meg.

22/F vagyok egyébként ő 18 éves.

Annyira szimpatikus nekem,hogy azóta is tartom vele a kjapcsolatot,és személyesen és fb-n is tök jól el tudok vele beszélgetni,bár csak néha írok rá. Ez az,hogy ő sosem keres,eddig egyszer sem,de ha beszélgetünk úgy érzem,hogy jól elvagyunk.Eddig egyszer próbáltam elhívni,de nem ért rá..Így,hogy ő nem is keres,úgy gondoltam ez a "nem ér rá" lepattintás volt.Viszont nem tudom elfelejteni és ő az akire tudok úgy nézni,hogy tényleg,ő az aki nekem kell.

Mióta megismertem volt már jópár csaj aki rám volt kattanva,sőt most is van,de nemis érdekelnek,mert nekem ő kell...Tényleg igaz az,ha 10-en döglenek utánnad,akkor a 11-ik kéne. De viszont,ha ő oda lenne értem annyira boldog lennék,és akkor is kéne...Mi a véleményetek? Elhívjam mégegyszer?Ha nemet mond megint akkor nem tudom mi lesz,mert nem akarom elfelejteni...Vagy esetleg valaki volt hasonló helyzetben?Míért nem keres ő soha?


2016. jan. 10. 18:56
 1/1 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem te is bele estél abba a hibába,amibe sokan bele esnek manapság...Olyan szekér után futsz,ami nem vesz fel.

F-szabukon sem ír rád a csaj sosem.Ez is még egy intő jel a sok közül.

Nem hiszem hogy tetszel a csajnak.Maximum barát zónába rakott be téged.Semmi többe.

2016. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!