Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet válaszolni az exemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet válaszolni az exemnek?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán végződött a kapcsolatunk.Sokáig nem is beszéltünk.Most bocsánatot kért és azt írta bármoben számíthatok rá.Eléggé felkavart.Ne hinném hogy szeretem,talán csak a sok elszenvedett sérelem miatt.Emlékszik pontosan mennyi ideje (1 éve) szakítottunk,úgyhogy valamilyen szinten fontos lehettem neki.Szerintetek csak érezni akarja,hogy ilyen sok idő után is képes rám hatni vagy tényleg bűntudata van és beszélgethetek vele picit?

2016. jan. 24. 16:01
 1/3 anonim válasza:
45%
szerintem beszélgess vele :) Én is szoktam beszélgetni az exemmel. Hidd el jó az ha egy kicsikét beszélgettek.
2016. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz semmit tőle, akkor nem jó ötlet válaszolni. Menni tovább, előre. Egészségesebb.
2016. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha bocsánatot kért és én úgy érezném, megbocsátottam, akkor ezt azért megírnám neki (és azt is, ha nem).

Viszont túl sokáig taglalni, hogy mi és miért történt, nem jó. Ez így alakult, zárjátok le, lépjetek tovább.


Kivéve, ha ki akartok békülni.

2016. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!