Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 17 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 17 évvel idősebb "srácba", szerintetek mennyi esélye van egy ilyen kapcsolatnak? Mármint a társadalmunk mennyire ítéli ezt el?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok ő 36. Alakulnak köztünk a dolgok, itt úgy értem, hogy többször randiztunk...


19/L


2016. jan. 28. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Részedről érthető a vonzalom a 36 éves férfi részéről viszont egyáltalán nem. Teljesen más generáció vagytok, jó eséllyel más értékrenddel és prioritással. Én nem kezdenék bele, nálam max 5-6 év korkülönbség fér bele.
2016. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális, hogy egy 19 éves lány értelmi szintjén van....
2016. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt részem.ilyen kapcsolatban.De hosszútávon nem éppen működőképes.Mi nagyon jól megértettük egymást 2 ,évig voltunk együtt...ő már családod szeretett volna de mivel én nagyon fiatal voltam.És még tanultam nem éreztem.rá késztetést,hogy nekem szülnöm kéne.Nekem.a.környezetem szüleim teljesen elfogadták ez a kapcsolatot.
2016. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen kapcsolat letezik. Nem olyan veszesen nagy a korkulonbseg de sok problema forrasa lehet. Szerintem ha kelloen erett es komoly vagy akkor kezdj bele.
2016. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Éppen 18 töltötte a barátnőm, amikor elhagyott egy 36 év körüli váló félben lévő férfiért. Azóta is együtt vannak, vagyis amikor tavaly év végén beszéltünk még együtt voltak.

Szóval működhet, édesanyja is elfogadta, én meg hát mit mondjak... Azzal nyugtatott anno hogy csak egy barát, amúgy is apja lehetne azért lóg vele ennyit :D Aztán kiderül nekem lett igazam, a lényeg persze működhet :)

2016. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Hosszú távon nem lesz jó.

Pl. te még nem tartasz ott, hogy ideje lenne családot alapítani, ő meg lassan ki is fut az időből.


Ha gyorsan beleugrotok a babaprojektbe, és később szétmentek, neked teljesen mindegy lesz, hány éves az exed, akkor is egy elvált nő leszel egy-két kisgyerekkel.

Ha nem váltok, akkor meg idővel le kell mondanod a kielégítő szexről, nagyjából akkor lesz ő egyre kevésbé képes rá, mikor te a legjobban élvezed már.


Arra is van a környezetemben példa, hogy a pasi 40 évesen lett apa, és sajnos 50 évesen elhunyt, ott hagyva a feleségét két kisgyerekkel. Idősebb párnál mindig benne van a pakliban, hogy jóval korábban elhalálozik.


Neki teljesen mások az élettapasztalatai. Most elbűvöli egy feszes kis se.gg, főleg ha elvált, és évek óta nem látott ilyet. De hosszú távon ő is vágyni fog azokra az előnyökre, amit a kollégái, barátai megkapnak egy korban hozzájuk illő nőtől.

Akkor még bonyolultabb a helyzet, ha fősulit végzel, mert még évekig anyagilag is függő helyzetben leszel.


Társadalmunk pont annyira érett, hogy elfogadja, ha egy 19 éves kis ribizlit pénzel a 36 éves fa.szija a fősuli alatt, és cserébe rendszeresen kezelgetheti.

Mindegy mi a helyzet, tíz esetből kilencszer ez lesz a vélemény rólatok.

2016. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Juj de ki leszel használva :) Jót mulat majd veled, aztán ha megun akkor lehet menni, de légyszi ne itt sírdogálj majd emiatt.
2016. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Valaki árulja már el, hogy egy 19 éves "kislány" mit tud adni egy 36 éves pasinak a szexen kívül???

Nem életképes, mindig lesznek generációs különbségek. 19 évesen lekötni magad nem egészséges.

Tényleg ne itt sírd majd ki magad a végén...

2016. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, még abban se vagyok biztos hogy az a szex egy fergeteges élmény lehet vele. 19 éves, a nyakam tenném rá, h a saját testét sem ismeri.
2016. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!