Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normalis, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, hogy nem akarok tobbet szerelmet erezni?

Figyelt kérdés
Megcsalt, elvaltunk. Tobett nem akarom ugyanazt erezni. de persze no az kellene, de csak akivel egyutt tudok elni. Nem akarok szerelmes lenni soha tobett. Ez normalis 35 evesen?
2016. jan. 31. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem 20 évesen,de biztos vagyok vennem hogy csak a sok fájdalom miatt.Fog jönni valaki aki miatt meg fog változni a nézőpont :)
2016. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem teljesen normális.

Én kb 25éves korom óta érzek így.

Tudod szeretni a másikat, de mindig mértékkel és sosem égetsz fel magad mögött minden hidat.

A gondba akkor kerülsz csak, ha olyannal hoz össze a sors, aki viszont a magas hőfokon ég(éa hamar ki is ég).

Vele nem leszel meg igazán jól.

2016. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bizalom nelkul mukodhet ilyen hatarolt szerelem?
2016. jan. 31. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül nem, mert féltékeny leszel és önbizalomhiányos, de ha nem vagy szerelmes a másikba, csak szereted, akkor még működhet.
2016. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizalom nélkül semmi sem működhet, de a bizalmat is fel kell építeni.

Arra gondolj, hogy a másik is éppen annyira sérülhet és az is lehet, hogy ő már elve sérültebb nálad.

A szerelem túl van misztifikálva és igazából két dologhoz nyújt alapot: a szüzesség odaadása lányoknál és a házasság férfiaknál.

Szerelem nélkül nekem jobban bejön a világ.

2016. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!