Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is fordult már elő olyan, hogy valakivel nem "jöttetek össze", és később meg nem értettétek miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
Akkor biztos voltam benne hogy ez lesz a legjobb,most így visszanézve lehet hülyeség volt.Persze már megtörtént,nem is akarom,és nem is tudom visszacsinálni,csak nem értem magamat.Miért lehet ez?

2016. febr. 2. 18:25
 1/5 opened paradise ***** válasza:
80%

Mindig átgondolom mit csinálok,de volt olyan egyszer,hogy utólag nem is nem értettem,hanem kegyetlennek éreztem magam.

Lehettem volna engedékenyebb,alacsonyabb léccel.

De nem bánom,mert nem csak kell valaki,hanem egy valaki kell.

2016. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat, valami hasonlo. Nem hiszem, hogy jo lenne, ha most osszejonnek, de tudom, hogy sokat veszitettem, es talan soha nem fog senki annyira odaado, szeretetteljes, figyelmes lenni irantam, mint o.
2016. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Velem csak a fordítottja esett meg. Összejöttem velük, de miért???
2016. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:

Na azt is ismerem...

Mikor azt se tudod mondani,mint a háborús bűnösök,hogy "Parancsra cselekedtem":'D

2016. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon, ismétlem NAGYON kevés ember van, aki tudja értékelni azt ami, vagy aki a jelenben van. Nekik boldogabb az életük, már csak a szemléletük miatt is.

Kettő lehetőség van szerintem:

1, elfelejted örökre

2, teszel azért, hogy egy pár legyetek.

Én a másodikat választanám, hozzáteszem romantikus lélek vagyok.

2016. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!