Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ilyenkor mi van? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Van egy srác, aki tetszik nekem körülbelül három hete nézegetjük egymást a munkahelyen, ő új fiú pont váltásban találkozunk és naponta körül belül pár percet ha látom.

Figyelt kérdés
Ezekben a kis időkben is elég intenzíven ment a szemezés kettőnk között múlt hét csütörtökön "tetőzött" szinte le se vettük a szemünket egymásról, kolléganőm azt mesélte, hogy szinte izzott a levegő közöttünk aztán egyik napról a másikra szinte passzív lett, alig néz rám, szinte észre sem vesz. Mi történhetett? Sejtelmem sincs mi a baj. Vajon megtudhatta, hogy párkapcsolatom van? Nem igen hiszem, új, alig ismer bárkit is és a váltásából alig beszélek valakivel az és ha utánam keresett volna se tudott volna meg semmit mert az összes adatom a közösségi honlapon zárolva van. Nem tudom eldönteni, hogy ennyire nyeregben érzi magát és azért vett vissza vagy csak húzd meg-ereszd meg játékot kezdett el játszani.

2016. febr. 2. 23:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek valamit kérdező: ha olyan a srác, mint én, akkor attól független ismeri már a családi állapotodat, lakhelyedet stb, hogy ismernétek egymást, vagy beszélgetnétek. Én lecsekkolom azt, aki tetszik nekem. Van érzékem a netes keresésekhez. :D Szóval megtudhatta, hogy pasid van. Ha nem, akkor meg azért szar le, mert nem mertél kezdeményezni nála.

Amúgy meg mit akarsz tőle, ha kanod van?

2016. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ha olyan nő vagy amilyen én nem teregeted ki a szennyest nyilvánosan az adatlapodra,hogy mindenki lássa:) a profilom privát semmit ismétlem SEMMIT nem tudhatott meg róla és mivel engem szinte csak az ismer akivel együtt dolgozom még ha körbekérdezett se tudott volna bármit is megtudni.Mond mit nem értettél azon amit leírtam ?:)


Amúgy meg javíts ki ha tévedek de csak kisfiúk várják el,hogy egy nő kezdeményezzen akár idősebb a nő nála akár fiatalabb nincs kőbe vésve,hogy egy nő kezdeményezzen. :)

2016. febr. 2. 23:47
 3/20 anonim ***** válasza:
Mondd, te mit nem értettél abban, amit leírtam? Ha egy embernek van érzéke információk kiderítéséhez, és még motivációja is van ehhez, akkor elhiheted, hogy nem kell neki facebook adatlap, hogy megtudja amit szeretne adott nőről. :) Másrészről pedig az kőbe van vésve, hogy csak a férfi kezdeményezhet? Emancipációt kértetek, megkaptátok. Nem álltok már piedesztálon csak azért, mert nők vagytok. :D Szóval szerintem nem véletlen, hogy elkezdett letojni. Szerintem te egy frusztrált, szexuális életet nélkülöző mufurc vagy. ;)
2016. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Utolsóra reagálok először amúgy mert ez a legjobb :DDDD at én párom ugyan nem panaszkodik de ha neked napi 5x-i szexuális aktust élő amúgy (szerinted) szexuális életet nélkülöző nő lennék elég tré lenne.Vagy ti felétek az aki naponta 5x lefekszik a párjával már nem él szexuális életet?:DDDD Elég furcsa városban/nagyközsségben/faluban vagy bármiben is laksz.


Figyelj ide mert egyszer mondom el nem mindenki éli a számítógép előtt az életét,hogy ha valaki tetszik neki az FBI-on keresztül nyomozzon utána. Fogadd el,hogy van még szóbeli,szemtől szembeni kommunikáció 2016-ot írunk. :( Sajnálom ha elkeserítettelek ezzel. Még mindig nem tudom hol van kőbe vésve,hogy a nőknek kell kezdeményezni de ha már nemi egyenjogúságról van szó nem tudom egyes férfiak miért hiszik azt,hogy azért mert egy nőnek tetszik az 10 körömmel fog kapkodni utána :)

2016. febr. 3. 00:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem lenne gond, hogy mufurc vagy, mert senki nem dug meg, de az már nagyobb gond, hogy emellé buta is vagy. :D Na jó éjt!
2016. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értelmi fogyatékosokat miért engednek fel amúgy ide?
2016. febr. 3. 00:16
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert rávilágítok a jellemhibádra, és arra, hogy nem olvadsz el, ha te kezdeményezel, már annak minősülök? Csak úgy megsúgom, többdiplomás ember vagyok, zsíros állással. De szerinted ilyen vagyok, hát maradj ebben a hitben. Én segíteni akartam :)
2016. febr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik, és azt bizonyítja, hogy azzal a bizonyos papírral nem mindig jár kéz a kézben az értelem:) Akármilyen zsíros pénzes állásod lehet ugy látszik a személyes kommunikációban csődöt mondhattál,nem hiába keresed neten a társad hisz valószínű a való életben nem szívesen állnak veled le a Nők beszélgetni a modorod miatt :)
2016. febr. 3. 00:40
 9/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg jelzem a mellettem alvó páromnak,hogy Te szerinted nem élek aktív szexuális életet. Talán a napirendünkbe befér majd a 6. meg a 7. menet is ;)
2016. febr. 3. 00:42
 10/20 anonim ***** válasza:

Na ezért nem bíznak olyan projeckteket nőkre, amiken most is dolgozom, mert a racionális érzékük, logikájuk ilyen, mint neked.

Mondta valaki azt, hogy a neten gyűjtök barátokat pusztán azért, mert a neten (is) utánanézek alaposan az adott delikvensnek? Akkor ezzel az erővel a magányomozók, internetrendőrségnek is csak jpg kiterjesztésű kapcsolatai vannak. Megbuktál az érvelni próbálkozásoddal. :D A modoromat falják a nők, pont a magadfajtákat szoktam farkalni, aztán az ilyen akcióik miatt pár napon belül kidobni, mert csalódom bennük, milyen butuskák. Hiába vannak megdugva keményen, jól, ez nem mindig elég egy harmonikus kapcsolathoz. Vágod? :)

A szexuális életed meg nem érdekel engem, de az is biztos, ha annyira sokszor nyomnátok, nem itt ücsörögnél most a GYIKEN. Ismétlem, én dolgozom, azért nem dugok most. :D Még mielőtt jönne az érvelésed, hogy én sem dugok most. ;) Meg ez olyan, hogy az bizonygatja, aki nem csinálja. Na jó éjt és sok sikert a csávónál. Ja, és gerincet is vegyél, ha már úgy akarod lekúratni magad, hogy ott fekszik melletted a csődöröd, aki horkol. :D

2016. febr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!