Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vennétek a párotoknak Iphonet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennétek a párotoknak Iphonet ajándékba Valentin-napra?

Figyelt kérdés
Ő nagyon sokat adott nekem, karácsonyra drága csizmát kaptam tőle, születésnapomra Dior napszemüveget, névnapomra kozmetikumot. Rendszeresen ő fizet ha beülünk valahová és a benzinpénz felét sem kéri el. Én is adok, mindig vásárook neki ruhát,cipőt. Most azon gondolkozom hogy veszek neki egy Iphonet mert a jelenlegi mobilja nem a legjobb. Túlzás lenne vagy teljesen rendben van?

2016. febr. 8. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi van, ha ki nem állhatja a márkát? Nem mindenki van oda meg vissza érte.
2016. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Hát, ha gazdag vagy, ja :D Ha nem, akkor túlzás.
2016. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Tudtommal a Valentin-napnak, már ha van értelme ennek a marketing fogásos eseménynek, a SZERELEMRŐL KÉNE, HOGY SZÓLJON, és nem az ajándékozásról!
2016. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mióta vagytok együtt, de nincs konkrét vágyálma? Vagy a párkapcsolatotok alatt nem tulajdonítottál neki jelentőséget, hogy megtudj róla lehetőleg minél több információt? Mármint teszem azt hobbik terén, ami alapján elindulhatsz valamerre, vagy kedvenc márka, ital, ilyesmikre gondolok. Nekem pont nem hiányozna például egy iFos, utálom, mint a szart. :D
2016. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 opened paradise ***** válasza:
45%
Mobilt igen ( a helyzetedben),iphonet nem.
2016. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Iphoneja már volt és szereti.

A Valentin nap csak ürügy, igazából ajándékot szeretnék adni de nehezen fogadja el.

2016. febr. 8. 20:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha milliomos vagy akkor nem, neki valószínűleg lehet pénze ha ilyeneket vesz.
2016. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Vágyálma van (drága új autó) de azt nem tudom megvásárolni :(

Amivel tudom megprobálom viszonozni.

2016. febr. 8. 21:10
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Kislány, az eszeddel, az érzelmeiddel, a törődéseddel, főzéseddel..stb. viszonozd a kedvességét, és ne a pénzeddel és az ajándékokkal, mert így csak egy üresfejű felszínes p..csává válsz, akit párszor megd..gnak, megajándékoznak és aztán jól otthagynak.
2016. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez volt már fordítva, h a srác vegyen e a barátnőjének szifont. Ott is meg lett mondva, h NE. Alapból a valentin nap nem erről szól.

A srác gondolom azért vesz neked ilyen drága dolgokat, mert vagy nagyon szeret vagy kő gazdag.

Ha te szereted, akkor inkább azzal viszonozd, h nem b@@szol ki vele/ csalod meg, vagy csinálsz olyat amit más nem tesz/tehet meg neki (mielőtt félreértené bárki is: pl. egy igazi gyönyörű gyertyafényes vacsora valentin napra, amit te csináltál, te terítettél, és látszódik rajta törődtél vele) etc.

Ha van végtelen pénze, egy használati tárgynál nem fog sokkal többet neki jelenteni, amit ellophatnak, összetöri, vagy elavul 2 év múlva.


20/F

2016. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!