Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira szerelmes vagyok abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szerelmes vagyok abba akibe nem lehet, hogy teljesen megnyomoritja az életem a fájdalom. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem.


Miért nem lehetsz szerelmes?

Mi az akadálya?


Sok bajra gyógyszer, ha találsz valakit, aki képes megadni neked a szerelmet, és majd te is beleszeretsz. Így van ez kitalálva. :)


A másik lehetőség, ha elkerülöd azt a tiltott gyümölcsöt, úgy gyorsabb elfelejteni. Mert olyan szerelem nincs, ami idővel nem halványul el, és nem múlik. De ha mindig látod, akkor esélyed sincs.


Munkahelyváltásra tippelek...

2016. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet? Pontosabb körülményeket!!!
2016. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,én is ebben a helyzetben vagyok.Pokolian fáj.

Nem könnyű,tudom,de próbáld meg lefoglalni magad.Nem lehet tudni,hogy mit hoz a jövő.Persze ez attól is függ,hogy milyen akadály van köztetek.

2016. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok. Fizikai fájdalmat érzek. Annyira szeretem,hogy az leirhatatlan. De sajnos nem lehetünk együtt! :(
2016. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, milyen legyőzhetetlen akadályok állnak a hátérben? Mert ha viszonzatlan az szerelem,akkor értem. De ha nem....
2016. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*háttérben
2016. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de próbálom lefoglalni magam, nem találkozni vele és ismerkedni.
2016. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen
2017. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kibe?
2019. aug. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!