Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt valakivel már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakivel már olyan hogy megismert egy lányt aki normális volt és nagyon tetszett neki de végül nem őt választotta hanem egy könnyen kapható lányt és ezt megbánta?

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval te vagy akit dobtak?
2016. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen eset régen a családunkban.A végén visszament a pasi a szűz lányhoz és őt vette feleségül.
2016. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Sose hagynék ott egy normális lányt, bármilyen nehéz is meghódítani.
2016. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az exem két év után az első komolyabb vitánknál.


Kiderült, hogy a csaj full prűd, dobta is, majd sírva könyörgött, hogy bocsássak meg.


Kicsinyes dolog, de túl boldoggá tesz, hogy azóta sincs normális kapcsolata, pedig eltelt két év.


Ez nem pont ilyen, de ő nagyon megbánta.

2016. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen kb. 3-4 randink volt a sráccal, majd dobott mondván, hogy ő azt a lányt szereti, együtt akarnak lenni (egy elég könnyűvérű, elkényeztetett lányt, aki huszonévesen még egy napot se dolgozott). Elfogadtam. Kb. két hét múlva már írt a srác, hogy mennyire bánja a történteket, mert a lány csak palira vette őt, kihasználta, kb. amikor megtudta, hogy a munkája nem jár annyi fizetéssel, mint amire ő tippelt, elszelelt. Nekem akkor már mindegy volt, én nem fogadtam vissza. Azóta már 3 éve van egy boldog párkapcsolatom, neki meg azóta sincs senkije (mondjuk ez engem nem tölt el elégedettséggel )
2016. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát, hasonló történt velem, kicsit sarkítva.

Lehetett volna egy normális, és egy "ri.banc" jellegű, én a másodikat választottam. Sajnos szintúgy, mint nálatok lányok, nálunk is a külső a fontos... de nem bántam meg, kicsit sajnálom, hogy az elsőre nem tudtam igent mondani. De ő legalább boldog párkapcsolatban van azóta

2016. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!