Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatban fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban fontos, hogy legyen a fiúnak kocsija? Melyik verzió tetszik jobban a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy van egy 23 éves srác, van állása, de rosszul keres ezért csak egy 20 éves suzuki swiftre tudott összekaparni pénzt. Vagy van egy ugyanennyi idős srác, jó állással, de fukar ember ezért a szülei kocsiját kéri el néha napján, ami jóval márkásabb (merci, bmw, audi, stb).

Melyikkel randiztok szivesebben?

Ne álszenteskedjetek, ez egy anomin oldal épp azért, hogy őszintén elmondhassátok azt, amit névvel esetleg nem tennétek.


2016. márc. 3. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

A többség elvárná a SAJÁT Bmw kategóriát. A szüleidtől kéred? Gáz vagy.



Suzukid van önerőből? Gáz vagy.

2016. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem álszenteskedek. Leszarom, hogy van-e kocsija.
2016. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Én amikor azt irtam hogy leszarom van e a pasimnak kocsija akkor azt vágták a fejemhez hogy én béna vagyok ha beérem ennyivel :-)


Erre mondják azt hogy "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor meg az" :-)

2016. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem fontos az autó egyáltalán.
2016. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"de fukar ember"

Nekem ezzel lenne gondom. Az autó mindegy.

2016. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Phah... Jah, a fukar nem venne neked mindenféle szemetet puszira... micsoda gonoszság!

2016. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem számít hogy az adott illetőnek van-e kocsija vagy nincs. Az ember számít kocsit akármikor lehet venni, de ha az illető gáz, vagy csak szimplán nem az esetem aligha javít rajta hogy bmw van a segge alatt.
2016. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kettő közül azt választanám amelyik nem ír le olyat, hogy "elmondhassátok"...
2016. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha magas fentartàsu költségű nőre vàgysz tanuljál mert egy ilyen nőnek nem a csóró, alacsony fizetésűek kellenek. Ha alacsony fentartásu nőt akarsz ez nem szükséges. Kérdés te mire vágysz a bmw-re vagy a suzukira?
2016. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A második szóba sem jöhet! Nem szeretem a fukar embereket, mert tapasztalataim szerint ők nem csak a pénzzel bánnak fukarul, hanem minden mással is.


Az első srácról nem tudtunk meg sokat...Csak a kocsi korát és, hogy rosszul keres, ez eddig oké, de ő milyen emberileg?

2016. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!