Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A belső értékeket fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A belső értékeket fontosnak tarto, intellektuális férfiakat olykor miért nem zavarja, ha a párjuk nincs velük egy szinten? És miért választanak egyszer "megfelelő" párt, egyszer meg nem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Előre nem tudhatod milyen is a másik. Ezek idővel alakulnak ki.
2016. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert nehéz hasonló szintű partnert találni. az emberek meg néha hajamosak megalkudni. még a nagyon intellektuális emberek is.
2016. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert sokat kellene várni egy olyan párra. Nem szeretnék öregkoromig szingli maradni...
2016. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a széleslátokörűség, intelligencia, jo meglátások, az, hogy magasröptű dolgokrol is el lehet valakivel társalogni, van véleménye a világrol..stb., ezek nem idővel alakulnak ki és elég gyorsan felmérhetőek
2016. márc. 4. 16:00
 5/14 A kérdező kommentje:
magyarul ez gyakran egyfajta potlék ?
2016. márc. 4. 16:01
 6/14 anonim ***** válasza:

Igazuk van a 2. és 3. válaszolóknak, ilyen nőt nagyon nehéz találni. Ezzel nem nézem le a nőket, szerintem a férfiak között se magas a színvonal.


Engem zavarna, ha nem lehetne komoly témákról beszélgetni a párommal, és ha nem lenne nagyjából megegyező értékrendünk, ezért elég magas elvárásaim vannak intellektus, belső értékeket illetően. Ennek köszönhetően nagyon hosszú ideig nem találtam olyan lányt, aki megfelelne. Most megismertem egyet, aki talán, úgyhogy nagyon reménykedem, hogy sikerül közelebb kerülnöm hozzá. Mert mondom, a "megfelelő párt" nagyon nehéz megtalálni ilyen elvárásokkal.

2016. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én esetemben pótlék, de ezt le is szögezem az elején, hogy nem komoly kapcsolatban gondolkozom ekkor.
2016. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eseteként csak dugni kell egy barátnő azért.


Kétféle nő létezik: az egyiket a lábai között lévőkért szeretjük, a másikat emberszámba is vesszük. Azonban ezt ki kell érdemelni.

2016. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon nehéz hozzám hasonló szellemi szintű és típusú nőt találni. Eddig nem sok sikerrel jártam benne :\ Pedig én aztán nem félek az okos nőktől.
2016. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egysíkúan látod a világot. Attól hogy a barátnőmet nem érdekli az asztrofizika, netán nem is ért hozzá, az még nem azt jelenti hogy intellektuálisan alacsonyabb szinten lenne nálam. Eleve ne szintekben gondolkodj. Ha már így közelítjük meg, akkor képzelj el inkább területeket és átfedéseket. Ha nincs átfedés,na az az ami már nem olyan előnyös. :)
2016. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!