Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A két lábon járó gonoszság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két lábon járó gonoszság vagyok, mégis szeret. Hagyjam, vagy zárjam le? Sosem szerettem még senkit

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. 12 évig osztálytársak voltunk, de akkor nem gondoltunk így egymásra, sőt, jóban sem voltunk.

Aztán ugyanarra a szakra jöttünk és valahogy jóban lettünk... Belém szeretett, amitől én eléggé megijedtem, mert én sosem szerettem még senkit. Voltak fiúk, férfiak az életemben, de egyik mellett sem voltam felhőtlenül boldog, őrülten szerelmes. Mindig volt valami, amiért velük akartam lenni.

Ilyen vagyok. Kihasználom az embereket, gonosz vagyok és rideg. Ő mégis szeret. Ilyet még sosem láttam.

És ez megijeszt... Félek, hogy kihasználna, ha elengedném magam és gyenge lennék, aztán padlóra kerülnék.


2016. márc. 7. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Engedj, aztán padló, majd normális kapcsolat a várható sorrend.


Lucifer

2016. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán csak a saját érzelmeidtől félsz, ezért nem engedsz senkit közel magadhoz. Élvezed ha szeretnek, de ennyi elég. Ha szeret nem használ ki, egy kapcsolathoz két ember kell
2016. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem lesz mindig így,sokat nyel a pasi melletted mert szeret,de ennek egyszer vége lesz és betelik a pohár.Ezt elkerülhetetlen.
2016. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, te saját magadtól félsz, félsz az érzelmeidtől, félsz csalódni és nem utolsó sorban félsz átadni magad az érzéseidnek.


És van pasid? Meglep! Ezt ugyanis hosszútávon nem tolerálják.

2016. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!