Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyot csalodnál, ha elvennéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalodnál, ha elvennéd szerelmed egy év járás, fél év együttélés után, és 2 év mlva már ott tartanátok, hogy üvöltözik, terrorizál, a fejedre nő, veszekedik, hisztizik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni ennek okát.

Annyi biztos, hogy cseppet sem lennék boldog már mellette én sem.

2016. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ilyen a természete. senki nem ilyen a környezetében, senki nem adott rá okot. korábban is ilyen volt, csak nem derült ki. vajon ez a másik fél becsapásának számit?
2016. márc. 9. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat elején mindenki a jó arcát mutatja. Még belőlem se látott mindent a barátnőm pedig most leszünk 1 éve együtt a napokban... Szerintem túl elhamarkodott döntés volt, hosszabb idő kell a másik teljes kiismeréséhez, meg egyébként is miért olyan fontos, gyorsan megházasodni...

Én biztos nem akarnék ilyen kellemetlen szituációt, mint amilyenben most te vagy


Becsapás, hát ahogy nézzük, most már kivillantja a fog fehérjét, mert biztonságban érzi magát, most már a bármit megtehetek veled kategóriába sorol, mint a családtagjait. Elején nyilván nem tehette volna meg, mert akkor otthagyod a p*csába :)

2016. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább úgy tedd fel a kérdést, h van-e olyan ember aki nem csalódna nagyot!
2016. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csapott be.. te nem hagytál elég időt arra, hogy kiderüljön, milyen is valójában.
2016. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!