Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők honnan gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők honnan gondoljátok x kapcsolat után, hogy ő lesz az igazi?

Figyelt kérdés
A barátnőm 25 én 28 vagyok 1,5 éve járunk. A barátnőm aztmondja én vagyok az igazi számára, tőlem szeretne gyerekeket,ennyire nem szeretett még senkit,pedig volt jópár kapcsolata.Ezt mi váltja ki 1 nőből?
2016. márc. 14. 17:01
 1/8 VirágésBence ***** válasza:
100%
Ahogy te is írtad, valószínűleg ezt a következtetést onnan vonta le, hogy nem szeretett még ennyire senkit.
2016. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Ezt nehéz megmagyarázni,megérzés.

Ha én tudom,hogy az a személy szeret engem,megbecsül,tisztel és boldog vagyok vele,ő is velem,akkor miért keresgéljek tovább?Nincs értelme,ha úgy érzem ő a mindenem.

2016. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a bizalom.
2016. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek nagyon is jó a megérzésük. És főleg ha már több tapasztalata volt tud különbséget tenni közted és az előző kapcsolatai közt. Tudja milyen az ha vkivel nem érzi magát jól, vagy elég oldottan.


Úgy látszik benned mindent megtalált, összeilletek, a gondolkodásotok,izlésetek,stb. Ennek örülnöd kéne.

A korkülönbség nem sok köztetek ugyhogy szerencsések vagytok, mert egy boldog párnak tudhatjátok magatokat. :)

2016. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
a nők ilyenek. ragaszkodnak az aktuálishoz, mint a pillanatragaszto. függnek, sokszor szebbnek is látják a partnerüket, mint amilyen és ahz is elhiszik, hogy teljesen ismerik már . és persze előjönnke a viziok a habosbabos lányregényes életről, esküvőről, gyerekről, élethosszig tarto boldogságrol. aztán majd kiderül, hogy ebből semmi nem igaz szinte.
2016. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
ja, még annyit, hogy a kor is teszi, ilyenkor akarnak megállapodni. ezeket mind ugy irom, hogy nő vagyok..
2016. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
neked ezt mondta
2016. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az érzés valahogy más, mint a korábbi hasonló szituációkban.
2016. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!