Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fogom őt elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom őt elfelejteni? Elfogom tudni? Hogy? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Volt egy rövid, de annál viharosabb kapcsolatom. Úgy érzem, hogy ő volt az igazi, holott nagyon sokszor bántott. Most itt vagyok egy boldog kapcsolatban, és még most is sokszor eszembe jut az illető. Sőt már próbálkozott nálam, de érthető okokból elutasítottam és nem akartam őt komolyan venni (bármennyire is szerettem volna). Tudom, hogy most is egyedülálló. Sokszor tudatosítottam már magamban,hogy ennyi el kell fogadni, de még van, hogy ilyen érzelmi hullámvasútra kerülök. El akarom őt felejteni.


25L


2016. márc. 21. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Holott nagyon sokszor bántott"


Nem, nem ő volt az igazi. A legfontosabb kérdés.. Le tudnád élni az életedet a pároddal boldogan?

És le tudnál élni egy életet egy olyan emberrel, aki rövid időn belül is rengetegszer bántott?


Ez az igazi kérdés.

2016. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Kerdezo te nagyon ostoba vagy. Rovid kapcsolatod volt de neked o volt az IGAZI... ilyet tudod kik szoktak irni? Az ostoba tinik.
2016. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire volt rövid? És mi miatt érzed, hogy ő az igazi?
2016. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 év. Talán azért, mert még most is tudnám szeretni ezek ellenére is.
2016. márc. 21. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizikailag bántott vagy hogyan?
2016. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, emeld ki a hibáit, ha kell, minden nap mondd el őket magadban, amíg nem tudatosul a fejedben, hogy milyen ember is ő. Egy olyan ember, aki akár fizikailag, akár lelkileg fájdalmakat okozott folyamatosan, nem.lehet az igazi. Ne legyél mazohista hülye p...
2016. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igy megy..sajnos. Nekem volt egy ot eves kapcsolatom, aki bár nem hiszem, hogy o volt az igazi, de az biztos, hogy o mar nagyon közel volt hozza. Azóta túl vagyok egy 3 évesen de meg mindig ot hiányzik..
2016. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet megváltozott (lehet nem) Ezt vele kell megbeszélni! :)
2016. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!