Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, miként reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, miként reagálnátok arra, hogy a friss kapcsolatotokban a barátotok örömében bekönnyezne? 23/F

Figyelt kérdés

Bővebben:


Munkám miatt nem volt időm szórakozóhelyekre eljárni, ebből adódóan nem volt semmilyen kapcsolatom hölgyekkel.

Néha volt egy-egy fizetős szórakozásom, és ennyiben ki is merült a nemi kontaktusom részletei.


A falunkban van egy gyönyörű lány, aki 3 évvel fiatalabb nálam, azaz 20 éves. Amennyire tudom nem volt neki barátja.

Ezekkel tudnám jellemezni leginkább: Hátközépig érő halványbarna haj, gyönyörű szép kék szemek, egyenes tartás, csendes típus. Kb. 50 kg körül. Nem lehet több. Könnyű. :D Magassága, hát nem tudom. :D Én 194 cm vagyok, ő a nyakamig ér.

Ő se jár/járt buliba, és nem is igen ápolta a kapcsolatot a falusiakkal, így megismerni se volt lehetőségem.


Lényeg az, hogy körülményes módon sikerült összejönnünk. Egész vicces történet… hosszú lenne leírni. :)


1 hete vagyunk együtt, szex nem volt még. Szűz még.

A munkám meglehetősen monoton tud lenni, ha valamire jobban vágyom, mint a munkámra. Álom munkám van szerencsére. :) Nem irodai asztalos baromság…


A nélkülözések miatt annyira kiváltotta belőlem azt, hogy szeressem, hogy az szinte hihetetlen. :O

Imádom őt ölelni, érezni selymes bőrének tapintását. Ez számomra a mennyország. :)

És mikor így rágondolok, hogy végre van velem egy ennyire gyönyörű lány, amire a legkevésbé se számítottam, hogy nekem valaha lehet ekkora mázlim, elfog, azaz öröm, és kicsordul egy-egy könnycsepp.

Miközben írom e sorokat, szintén potyognak a könnyeim. :) Nagyon boldog vagyok. :)


Ezt eddig sikeresen titkoltam előle, de volt már 1-2 rizikós pillanat, amikor rákérdezett „miért piros a szemed?”


Alapból véve nem vagyok túl szentimentális típus, kivéve állatokkal szemben, de ez durva.

Ha esetleg mégis észrevenné, még ha el is mondanám, milyen reakcióra lehet számítani?


Milyen reakciótok lenne lányok a fent leírtak alapján? Szánalmasnak tűnik, vagy épp ellenkezőleg?

Persze értem én, hogy "a férfi az azért férfi, hogy erőt, magabiztosságot sugározzon, és hogy lehet valaki magabiztos, aki még az érzelmeinek se tud parancsolni".


Én úgy gondolom ez nem elítélendő, de jobb több opcióra felkészülni, hogy ne érjen teljesen váratlanul az aktuális reakciója.



Tisztelettel megkérek minden kedves válaszolót, hogy ha bármi mondani valója van azt tegye offenzív mentes módon, ellenkező esetben megy a negatív értékelés. A bunkó stílust is kerüljük, kérem. :)



2016. márc. 26. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy örülnék neki. Ebből nekem nem gyengeség jön le, hanem az, hogy a párom szeret. Szerintem örülne neki, ha elmondanád. Nemhiszem, hogy ezen bárki kiakadna :D
2016. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt elmondani nem szeretném neki. Az elején semmiképp. :) Puhatoljuk ki mit szabad, mit nem. :)
2016. márc. 26. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mióta együtt vagyok a barátommal, folyamatosan sírok, mert meghatódik. Mondta, hogy amikor szépet írtam neki könnyezett, az is kiderült, hogy egyszer végig sírt egy éjszakát. Aztán, én elég hamar sírtam előtte, pedig nem vagyok ilyen. És ő is sírt már előttem, volt, hogy elkezdtem és folytatta, de volt, hogy tök random, ő kezdte. (és 1 hónapon belül vagyunk). szerintem, ha összeilletek, nem probléma ez.. :))
2016. márc. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak a barátom írta volna, a fizetős részt leszámítva. Már fél éve együtt vagyunk, de még mindig elérzékenyül, és sokszor megjegyzi, hogy el sem hiszi, hogy vele vagyok, meg milyen sokat várt egy ilyen lányra, mint én. :) Könnyezni nem szokott, de sokszor én hatódom meg attól, amit mond. :) Nincs mit szégyellni ezen, érzelmesebb ember vagy, ami mindenképp pozitív tulajdonság, főleg egy szűz lánynak. :) Én biztos könnyeznék veled együtt a helyében. :D
2016. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó volt ezt olvasni :) Megható. Örülnék,ha a jövőbeni párom ilyen érzelmes lenne,mint Te.

Főleg amikor majd első kapcsolatom lesz. Valami ilyesmire vágyom. Én ha meglátnám,hogy könnyezik,akkor én is könnyeznék valószinűleg,vagy legalábbis elérzékenyülnék.


Sok boldogságot! :)

18L

2016. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nahát, többen vagytok, mint amennyire számítottam. :)


Időközben volt egy teliholdas est, mikor kint ültünk a padon, rám jött a gyökérség, emiatt elfordultam. Ő felállt emiatt, és elém jött. Meglátta. Rákérdezett - elmondtam hát neki. Az oké, hogy remekül fogadta, de azóta még több időt töltünk együtt. Sokat ölelget, puszil, csókol.

Már 5x volt már velem dolgozni. (Evidens, hogy csak mellettem ült, csinálnia nem kellett semmit, és nem is tudott volna) :D

Nagyon jól megvagyunk. :)

Hááát lányok... kívánom, hogy (leendő) párotok/férjetek szeressenek úgy benneteket, ahogy én Őt! :)

Köszönöm mindenki válaszát -, mindenkit pozitívan értékeltem. :)

2016. ápr. 12. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár az én szerelmem sírt volna örömében... Sajnos ő nem tudott értékelni.

Sok boldogságot nektek!

2016. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. Én hozzábújnék. Amikor az én párom könnyesedett be egyszer hasonlo okok miatt hozzábújtam és megszeretgettem.
2016. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!