Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 körüli még egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli még egyedülálló hölgyek, milyen férfiról "álmodoztok"?

Figyelt kérdés
Álltatok már közel ahhoz,hogy megtaláljátok?

2016. márc. 27. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló értékrend és érdeklődési kör. Ez az első és legfontosabb. Családszeretet, természetszeretet, műveltség, lelkiismeret és lélekjelenlét... Ezen tulajdonságok nélkül nem tudom elképzelni.

Álltam már, de a sorsunk mégis máshogy alakult.

2016. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy miről álmodoznak,az meg egy másik,hogy mi jut.
2016. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább nem részletezem, milyenről álmodozok. Úgyis csak lepontozás lenne, meg hogy túl nagyok az igényeim, pedig semmi olyat nem várok el, amit én ne tudnék viszonozni.

Volt, hogy azt hittem találtam ilyet, de hülye voltam, és elszalasztottam a lehetőséget.

2016. márc. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!