Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belemennél úgy egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél úgy egy kapcsolatba, hogy kijelentette a másik fél: Sosem akar máshoz tartozni, csak beléd szerelmes, de szexelni mással is fog?

Figyelt kérdés

Több éve szerelmes vagyok,de Sosem "mertem" vele összejönni, túl jól néz ki, féltem a csalódástól. Most Kiderült,évek óta rám vár. Azt mondta nem tudja más mellett elképzelni az életet, tisztel,becsül és sírig tartó szerelmet ígér. Viszont jelezte,hogy megeshet hogy becsúszik 1-2 kaland. Nincs konkrétan kiszemelt,semmi ilyesmi,csak ilyen téren még nem bízik magában,és lehet egyes csábítóknak nem tud ellenállni. Tehát hűséget nem ígérni,de törekszik rá.

Belemennél ennek tudatában e kapcsolatba?


2016. márc. 28. 17:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Menne a halál... Abban a pillanatban kiábrándultam volna belőle, aogy ezt kimondta. Nem. Ha nem tud ellenállni másoknak, akkor élje ki magát vagy keressen valakit, aki benne van egy nyitott kapcsolatban.
2016. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Ha tényleg ezt mondta, még nem elég érett ahhoz, hogy teljes mértékben elkötelezze magát melletted. A kérdés inkább az, hogy te belemennél-e úgy egy kapcsolatba, hogy tudod: valószínűleg meg fog csalni. Én a helyedbe még várnék pár évet, amíg megkomolyodik.
2016. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha jól meglennénk egyébként. Persze megbeszélném vele, hogy azt ne várja el tőlem, hogy én viszont csak vele legyek.
2016. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Dehogyis. Ez így roppant szép és jó, megpróbáljátok, majd ha lesz egy kalandja, és nem tudsz túl lépni rajta? Ő mondta hogy megeshet, reklamációnak nincs helye.. De persze nagyon szeret. Ha annyira szeretne, akkor tisztelne is, és ha tisztel, akkor nem kúr félre.
2016. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
soha nem mennék bele egy ilyenbe. mi az hogy mással is szexelne?? ez inkább sértő. akkor csinálja mással de engem hagyjon
2016. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

A legtöbb kapcsolat ilyen csak ezt nem szokták kijelenteni egyből az elején.

Ilyenkor még ígérnek fűt-fát, örökké tartó lángoló szerelmet, örök életet, miegymást, aztán pedig jönnek a titkok és félrelépések.


Én belemennék, díjaznám az őszinteségét és azt, hogy könnyen hazudhatna abban is, de nem teszi így az érzelmei valósak lehetnek. Persze csak, ha az 1-2 kaland nem heti 1-2 kalandot jelent és nem is 11-12-t.

Viszont én is úgy lennék vele, hogy ha bejön valami kaland akkor nem állok ellen.

2016. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De ha meg sem történik?Nagyon szeretem őt,de tudom hogy fürtökben csüngnek rajta a rajongói.
2016. márc. 28. 17:44
 8/25 A kérdező kommentje:
17.40 hasonlóan gondolkodik,mint én. Ebben a kijelentésben én is a pozitívat láttam. Nagyon kevés ember marad hűséges egy egész életen át.
2016. márc. 28. 17:49
 9/25 anonim válasza:
100%
Akkor most képzeld el, azt hogy megcsalt téged. Éppen azért mivel annyira szereted, nem törne darabokra a szíved? Meg tudnál neki bocsátani és hagynád hogy elmenjen nélküled bulizni, úgy hogy tudod megint megtörténhet, vagy nem lennél féltékeny minden új lányra akivel megismerkedik?
2016. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, ez a kijelentése elég gyenge jellemről árulkodik de te tudod
2016. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!