Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez lenne a szerelem? Írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a szerelem? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Először 11 évesen voltam szerelmes,vagy legalábbis azt hiszem,hogy az voltam. Eddig senki más iránt nem éreztem még csak hasonlót sem,mint iránta. Viszont nem ismertem,egy suliba jártunk,soha nem beszéltem vele.Ő motivált mindenben,miatta nem hagytam ki egy napot sem a suliban,jobb kedvem lett ha láttam és állandóan rá gondoltam. Nagyon félénk,visszahúzódó voltam,nem mertem közeledni felé. Ez 14 éves koromig tartott. Utána egy jó ideig nem gondoltam rá,mivel elballagott az iskolából. Most viszont,hogy visszaolvastam a naplómat,rájöttem,hogy senki más iránt nem éreztem hasonlót. Csak fellángolások voltak, amik maximum 3 hónapig tartottak,tovább nem. Nem tudom mi lehet a szerelem,elmondtam ezt az egyik barátnőmnek,aki mondta,hogy nem lehettem belé szerelmes,mert nem ismertem. Akkor mi volt ez? Még most is boldogan gondolok rá...Gondoltam megírom neki,lehet attól kicsivel jobban érezném magam,hogy kiírom magamból...

19/L



2016. márc. 31. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
plátói szerelem
2016. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és én nem is tudtam volna igazán szerelmes lenni 11 évesen. A másik meg, hogy szerintem ha nem ismerted, nem beszéltél vele, nem lehetsz igazán szerelmes belé. Mi van, ha belsőleg tök buta, bunkó vagy teljesen más, mint te?
2016. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Plátói szerelem. És mivel nem beszéltél vele, ezért olyan pozitív tulajdonságokat társíthattál hozzá ami lehet hogy nem is igaz. Én írnék neki a helyedben, de csak azért hogy lezárd. Kétféleképpen sülhet el: lehet neki is tetszettél csak ugyan olyan félénk volt, vagy röhög egy jót és megy az élet tovább. Te viszont remélhetőleg megkönnyebbülsz és lezárod.
2016. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!