Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet érezni, hogy a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érezni, hogy a másik fél mit érez? Vagy csak képzelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác. pár éve ismertük meg egymást, és az évek során egész jól megismertük egymást, a vonzalom is kölcsönös, azonban egyikünk külföldön él, sajnos, de úgy érzem, hogy egyfajta különleges kapocs van köztünk, és hogy ő is így érez. hogy nem csak ő hiányzik nekem, hanem ez fordítva is igaz. furcsán hangzik. de mintha érezném a csontjaimban..senkinél sem éreztem még így.


veletek volt már ilyen? vagy csak én képzelem hozzá?


2016. ápr. 4. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak szerelmes vagy, nem lehet érezni, csak azt amit mutat, vagy megtesz érted.
2016. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóságban ilyen nem létezik, egyszerűen mivel hiányzik neked ezért szeretnéd azt hinni, hogy biztos te is hiányzol neki és valószínűleg csak beképzeled.

Persze lehet, hogy tényleg te is hiányzol neki de az egyetlen módja hogy megtudd ha megkérded tőle, nem fogod megérezni. :D

Hajlamosak vagyunk ilyen gondolatokat kreálni, én is már számtalanszor hittem azt hogy az a bizonyos másik személy is annyira vonzódik hozzám mint én hozzá, szinte már "éreztem" aztán kiderült hogy mégsem, hát ez van. Szóval nincs ilyen, csak beképzeled.

2016. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A #2-nek a válaszát olvasva már lehet h akkor én is beképzeltem magamnak...
2016. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áh nem hiszem hacsak nem vagy betazoid. Bár akkor legalább tuti szép a szemed :)
2016. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!