Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van nevetőgörcs okozó, randis-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nevetőgörcs okozó, randis-párkapcsolatos sztoritok, amit hallottatok/veletek történt? 20/N

Figyelt kérdés

Írjátok meg, ha van!

Puszi jár érte. :* <-- itt van

:) Légyszíves!



2016. ápr. 16. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól látom már megkaptuk a puszit, szóval minek írjunk?


Legalább tanulsz belőle és legközelebb utánvéttel fizetsz...

2016. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nincs de kéne az a puszi :( de csak ha nőtől kapom >:)



Talán egy van. Nem most történt már de egy lánnyal randiztam egy kávézóba hívtam meg szépen felöltöztem ing,farmer, norma cipő meg egy karóra ami nem járt de nekem tetszik és menő. A leányzó pizsamában jött el. Mikor finoman rákérdeztem ez mégis mi akar lenni. Azt a választ kaptam, hogy exei mind azt mondták reggel a legszebb kócos hajjal. Jót röhögtem rajta :D Aztán nem ezért de nem működött a dolog.

2016. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Egy pusziért nem foglak szórakoztatni bocs de öreg vagyok már bohócnak. Pedig vannak kemények de azoknak ára van... :D

Amúgy itt mindenki 20l mostanság ?

2016. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Puszi az csak az előleg remélem többet is nyujtanal vicces storymert :)
2016. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2 éve mindenki 18L volt, szóval úgy néz ki :D
2016. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Lééégyszi, ne szívassatok már! :P :D

Írjátok meg!

2016. ápr. 16. 20:05
 7/16 A kérdező kommentje:
3#, 4#, igazán koptathattátok volna a klaviatúrát kicsit. :P
2016. ápr. 16. 20:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Első komoly párkapcsolatomhoz kapcsolódik ez a rettenetesen kacagtatóan remek történet.

Végre igent mondott egy nekem tetsző lány, amikor kis banán voltam.

Megbeszéltük a randit, miszerint amint végez a suliban én oda megyek és utána csinálunk valamit. (Ő 14 én 16 éves voltam.)

Aznap végig szakadt az eső és fullra elázva értem haza a suliból. Volt 1 óra a találkozóig. Én úgy voltam vele, hogy esőben inkább halasszuk el, mert úgysem lenne jó. Írtam a lánynak sms-t, ő visszaírta, hogy ő szeretne találkozni, nem lesz semmi baj.


Kis banánként belementem, mert végre randizhattam egy komolyat. Gyors tusolás, hajigazítás, öltözés és indultam volna. Na de még mindig szakadt az eső. A bicajomnak volt egy szuper tehetsége, miszerint ha vizes volt az út, akkor összesarazta a hátam. Tehát gyalog kellett menni. Juhú 30 perc séta az esőben. Egy szutyok esernyőt sikerült találnom és elindultam.


Arra nem számítottam, hogy találkozáskor az összes barátnője ott fog állni mellette, hogy mégis kivel találkozik, de így volt. A kezdeti megilletődöttség után elindultunk és kérdeztem, hogy hova menjünk be. Ő meg mondta, hogy "hát igazából menjünk el hozzájuk és beszélgessünk ott, úgyis üres a ház". Remek. Rögtön házra megyünk, így kell ezt srácok.


Odaértünk és hurrá az anyukája otthon volt. Innentől a randi menete a következő volt:

*Az anyukája leültetett az ebédlőasztalhoz és mellém ült.

*Pár kedves mondat után kibökte, hogy emlékeztetem egy srácra, de nem jut eszébe és sorolta a fiúkat, hogy kire hasonlítok. Aztán megkérte a lányát, hogy keresse már meg MYVIP-en (igen akkor még az volt :D).

*Miután megtalálta a srácot (akire egyáltalán nem hasonlítottam szerintem) elindult a kérdezősködés.

Ki vagyok, mi vagyok, mit szeretek, MIT DOLGOZNAK SZÜLEIM, anyámtöke...a nő egyébként tanár volt.

Én szépen válaszolgattam neki. A lánya meg annyira függött az anyjától, hogy ő is csak ült és figyelt.

1.5 MÁSFÉL M-Á-S-F-É-L óra beszélgetés után az anyukája azt mondta, hogy rendben most már tanulnia kell a lányának, de remek találkozás volt.


Tehát a lányával a házban kb szót nem váltottam, csak az anyjával. Elköszönéskor pedig bocsánatot kért, tényleg azt hitte, hogy nem lesz itthon blabla.

Én pedig sétálhattam haza meggyötörten az esőben.


[Rá egy hétre randiztunk kettesben, remek volt és összejöttünk...1 évig jártunk, de az anyja egy hárpia volt.]

2016. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ja, amúgy engem is érdekelne.

Ha nem akarjátok hogy a kérdező is lássa, akkor írjátok meg pm-ben. :D

2016. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb barátnő pasijának haverja, mert barátnőm biztos benne, hogy tökéletesen összeillünk (bár életében csak 5 mondatot váltott vele). Nem mentem bele.

Baráti összejövetel, valahogy a Srác is odakevered (ezentúl nevezzük így az egyszerűség kedvéért).

Odairányították hozzám, hogy "ismerkedjünk". Fogalmam sincs mit szedett/ivott (tűhegynyire szűkült pupilla), de a Srác bemutatott 2 plüssállatnak, egy oroszlánnak és egy kutyának. Majd elvékonyított hangon (mikor a plüssök beszéltek) megtárgyalta velük a nők mell és agykapacitás közti összefüggést. Megnézett és kijelentette, hogy én tuti okos vagyok, mert nincsenek nagy "csöcseim".

Kiröhögtem :D Megköszöntem, hogy megtudhattam ilyen bölcsességeket és megkerestem a barátnőmet. Odavittem a Sráchoz és megkértem, hogy ugyan már, neki is meséljék el a mell-agy összefüggést, mert ő tudatlan.

2016. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!