Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csókolózás nyitott szemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás nyitott szemmel, vagy csukott szemmel? Ha valaki nyálasan csókol az első alkalommal, az miért van? Szerelem nélkül tudnátok csókolózni nyelvesen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerelem nélkül is van dugás. Akkor csók is van szerelem nélkül.
2016. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs azzal sem, ha valaki nyitott szemmel csókolózik, nem kell belelátni olyan dolgokat, hogy akkor nem is igazán szerelmes, vagy nem élvezi. Ahogy jól esik, ami természetesen jön. Szerelem nélkül viszont senkit nem csókolok meg, szóval elég nehéz így nyelvesen :D
2016. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tudunk, de nem a legjobb úgy
2016. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Titusztitusz ***** válasza:
70%
Csókolózni CSUKOTT szemmel szokás mindig...A nyáladzás a tapasztalatlanság okán szokott lenni...(Gyakorlott csókolózó képes úgy csinálni a dolgot, hogy szinte minimális legyen a nyáladzás,de ehhez gyakorlat kell mindenképpen...)Én szerelem nélkül nem tudnék csókolózni sohasem...(Vagy legalábbis szexuális vágy nélkül nem...)
2016. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor ha szerelem nélkül nem tudnátok csókolózni nyelvesen,úgy tudnátok,ha csak tetszene az illető személy de nem érzel szerelmet?
2016. máj. 15. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csókolózni tudok úgy, hogy nem vagyok szerelmes, DE ezekben az esetekben a másik fél tetszik és vonzódom hozzá.

Szex már nem megy ilyen alapon.

2016. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Nyitott szemmel sok nyállal, úgy a jó. :D
2016. máj. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!