Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet megtalálni az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtalálni az igaz szerelmet amikor az emberek leragadnak a külsőségeknél?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Olyannal kell próbálkozni, aki nem ragad le ott.
2016. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire fel az általánosítás? :-P
2016. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem ragadok le a külsőségeknél, de az is kell a szerelemhez...
2016. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Oké, honnan veszed, hogy létezik ez az igaz szerelem?

Honnan veszed, hogy neked pont hogy részed lesz benne?


A statisztikák szerint erre akkor is kevés az esélyed, ha szép egyed vagy, de a kérdésed alapján még ebben is küzdesz bizonyos kihívásokkal.


Tudod, ha citromot kapsz az élettől...

2016. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez egy igazán jó és találós kérdés.
2016. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez koltoi tulzas.Amugy sokfele szerelem van,hany olyan part ismersz akik mondjuk 10-20-30eve egyutt vannak es total boldogok? Csak a tinik hisznek az igaziban es az orok szerelemben.A harmadik majd belehalok ebbe a szakitasba uuugy faj utan rajossz h mindig van tovabb es jon ujabb szerelem.

A kulsosegekkel pedig itteni facer pasik indokoljak a sikertelenseguket.Max 30eves korig fontos az embereknek extran a kulso a parkeresesben.Aztan mar sokkal fontosabb h passzoljanak a parjukkal es legyen a szemuknek kellemes a latvany.Akinek azert nem kellesz mert nem te vagy Zac Efron az valszleg nem ia teged keres hanem egy idealt.

Ertem en h olyan jo lenne ha mindenkinek Pamela Anderson (25eves koraban) lenne a csaja es napestig nezne meg addig dugna ameddig mozog de valojaban az embereknek egy megerto tarsra van szukseguk aki elfogadja es szereti oket a nyunyusegeikkel egyutt.Fiuknak es lanyoknak is.Aki itt rinyalnak h nem kellenek senkinek mert nem eleg izmosak vagy tul magasak vagy nem eleg jokepuek, azok valojaban nem eleg ramenosek,vaganyak,erdekesek,okosak az adott csajhoz.Igenis a normalis csajok normalis pasikat akarnak maguk melle.Ha jol nez ki, az bonusz.Ha hasznalhato meretu a farka,remek,ha nagy az bonusz.Ha szep a szeme,klassz ha hozza meg van egy ezer wattos mosoly,bonusz.Szerethetoek vagytok fiuk es elfogadhatoak es igenis van aki ertekeli az apro kedvessegeket nem csak a bmw-t a popi ala.De ahhoz nektek is meg kell latni a sok kirakatbaba helyett a hatterben megbujo kedves amde nem topmodell alaku es szepsegu lanyokat, akikben van potencial es talan meg humorosabbak es bujosabbak is mint az elobbiek.Ha mindenki a kulsosegekre bukna kihalna az emberiseg.A szepseg mulando.Az ecsethaj lekonyul az uszodaban,a gyiktestu borotvalt fiuk pedig nem tudjak megvedeni a csajaikat ha baj van. Ennyit akartam elmondani Vietnamrol:)))

2016. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cinikus hozzáállással sehogy.
2016. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Mindenkinek fontos, hogy a párja valamennyire tetsszen neki (nem másoknak, neki).

2. Én azt veszem észre, hogy az emberek inkább a szűk környezetükben ragadnak le, pl. nem mozdulnak ki otthon, vagy csak a saját közvetlen lakóhelyük környékéről akarnak párt találni, ahol lehet, hogy nagyon minimális az esély, kényelmesek.

2016. máj. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy leragadnának. Egyesek valóban ezt teszik, de akik valóban szerelmet keresnek, azok nem. Nem beszélve arról, hogy mindenkinek más a szép. Én például olyan emberbe szerettem bele, aki előttem nem igazán kellett a lányoknak. Egyik ismerősöm 16 éves kora óta van együtt a barátjával, aki az elején nem tetszett neki egyáltalán, aztán beleszeretett és láss csodát, már öt éve együtt vannak. Rengetegen nem csak a külsőt nézik, aki meg azt nézi, azzal nem értem miért kell foglalkozni.
2016. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!