Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni rajta? Lent

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok,két hónapig jártam egy nálam 3 évvel idősebb férfivel. Nem is annyira jártam..kifejtem. Egy szórakozóhelyen ismertük meg egymást, randizgattuk, sokat beszéltük, és arra jutottunk, hogy ami ő férfiben, az én nőben, és fordítva, vagyis a gondolkodásmódunk, a világnézetünk megegyezik. Külsőre is bejöttünk egymásnak. Viszont...az illető férfi lelki sérült volt, elmondása szerint is. Az exén már túl van, nem szerelmes belé, nem hiányzik neki, viszont rengeteget emlegette fel a napot, amikor kidobták ( ez tavaly augusztusban volt),és hogy mennyire szerette pedig az a lány az elején. És hogy ilyen már volt neki, és fél, hogy majd ezután is ez lesz. nagyon szeretik, majd kidobják. Én házas is voltam két évig ( nem vagyok rá büszke, ez van), és nekem is voltak már csalódásaim, de azért nem hiszem, hogy a múlt miatt a jövőben is feltétlen ez vár rám. mindig mondta nekem, mennyire kedves, szép, okos lány vagyok, hogy ilyet képzelt el magának..de valahogy mindig olyan szomorú volt. Egy hete azt mondta, inkább fejezzük be. Nem érez irántam szerelmet, pedig nagyon szeretne.

Azóta nem találom a helyem. Pedig én annyira beleszerettem már a két hónap alatt. Persze soha nem nyomultam, csak ott voltam neki. Soha nem fogom elfelejteni azt a sok beszélgetést, és szexuálisan is összeillettünk, eddig nekem ilyen még nem volt. Néha írt az elmúlt héten, de a leginkább az fájt, hogy azt mondta, csütörtökön randizott egy lánnyal, de abból se lesz semmi. Már randizik..szóval már végleges.

Szerintetek? Felejtsem el, igaz? :(


2016. máj. 22. 00:50
 1/9 RRR ***** válasza:
sajnos el kell engedned
2016. máj. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azon töröm a fejem folyton, mit tehettem volna. Ha jön egy másik lány, akivel majd együtt akar lenni, az miben lesz jobb, mint én. ha elmondása szerint bennem minden megvan, amit keresett. :(
2016. máj. 22. 00:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit tud neki ő adni, amit én nem? :(
2016. máj. 22. 01:06
 4/9 RRR ***** válasza:

édesem ezt sose fogod megtudni

amúgy biztos,hogy semmiben nem jobb,csak mivel ő kissé zizi ezért azt hiszi ,hogy mindig jobbat és jobbat talál....nem áll le

2016. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha 2 hónap alatt nem feküdtél volna le vele, hanem időt hagysz ennek az egésznek, lehet már járnátok. Honnan tudod, hogy nem egy teszt volt a szexualitás a részéről, és mivel látta, hogy tálcán adod magad, inkább eliszkolt azért, hogy nehogy úgy járjon, mint korábban egy könnyűvérű nővel?
2016. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem a korai szex miatt volt. Tudom mert rákérdeztem. Azt mondta ez hülyeség. Ez előző barátnőjével pl már első randin lefeküdt. Egyébként három hét után feküdtünk le, szerintem ez nem korai.
2016. máj. 22. 01:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Első randin, és ezt az előtt mondta el mielőtt lefeküdtetek, vagy utána? Mert, ha előtte, akkor elég nagy sült hal vagy, hogy simán bevállaltad vele. Milyen ember az, aki első randin lefekszik egy idegen emberrel? :D Érdekes. Nem kötekedni akarok, de kicsit még fejlődj szociális téren, hogy felismerd, ilyen elmeroggyant alakokat érdemes elkerülni.
2016. máj. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem az első randin mondta el. Most mondta el mikor a napokban rákérdeztem mikor már összevissza járt az agyam a lehetséges miérteken.
2016. máj. 22. 01:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Most csak a tényekre szorítkozva (hiszen mindig ez számít KIZÁRÓLAG!):

-2 hónapig húzta, aztán kalap-kabát

-ezalatt problémázni kezdett, amikor ez még javában a rózsaszín köd ideje

-más nőket emlegetett előtted

-megvolt pár etyepetye

-nem volt járás

-elhagyott.


Ne sírj utána, a fentiek alapján akart egy jót dugni, plusz a problémáit jól esett valakivel megbeszélni. Ne kombináld túl. Tudod jól, hogy te sem hagynád el azt, akit szeretsz, mondvacsinált indokokkal. Sok ember nem mer ám úgy a másik elé állni, hogy :"Figyelj, nekem ennyi elég volt, köszi, hogy odaadtad magad, most már kéne más", inkább próbál empatikus lenni, hogy "veled semmi baj, szép vagy, okos..." Más kérdés, hogy ezzel neked többet árt.

Az, hogy írogat, annak szól, hogy néha azért szeretne elővenni egy-egy szexre, ha nincs más, plusz kiönteni a lelkét néha.

Nem, az ilyen férfi komolytalan, és fogalma sincs arról, hogy másnak mit okoz ezzel, hiszen csak a saját örömét keresi. Nem sírja teli a párnáját, hogy megbántotta a "lelki társát", azt elhiheted.

Remélem, elég meggyőző voltam. Igazából nem akarom, hogy más is átélje azt, amit én egy ""férfival"". (Hasonló volt a tiédhez, éppencsak másfél évet pazaroltam rá, mert néha visszajött ám, ha épp nem volt más...)

2016. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!