Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy pasit, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy pasit, azt mondta nem akar kapcsolatot mégis észre vettem rajta dolgokat, talán mégis érez irántam valamit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy 2hónapja megismertem valakit.azt mondta nem akar kapcsolatot mert nem bízik a női érzelmekben és mert nem mozgatja meg már régóta egy nő sem.heti 2x szoktunk altalaban találkozni filmezunk stb.ott is alszom nála. Olyankor osszebújva alszunk és azt vettem észre h mikor oda bújok akkor gyorsabban ver a szive.múltkor nem tudtam elaludni kinyitottam a szemem és láttam h néz miközben alszom.reggel mikor felkelünk megcsókol...van h hozzám bújik...ha valaki nem érez semmit az nem csinál ilyeneket.nem?nem lehet h érez irántam valamit és csak fél kimondani? Fél attól h újra csalódni fog?
2016. máj. 28. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Fontos szabály, ha egy férfi azt mondja, nem akar kapcsolatot, hidd el neki és ne ábrándozz róla.


Ha érez is, lehet csak a magány miatt ilyen, jó hogy ott vagy vele,de nem több, amíg nem kér fel, hogy legyél a párja.

2016. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akar kapcsolatot, de azért szívesen megdugna.
2016. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztom a többiek véleményét. Voltam ilyen helyzetben, felejtsd el. Hány évesek vagytok amúgy?
2016. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!