Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól menő vállalkozó, folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól menő vállalkozó, folyton dolgozik. Tetszem neki, de vajon csak dugni tart?

Figyelt kérdés

Nem élt együtt a gyerekei anyjaival. Nem tartja nagyra a nőket. Engem kedvel, mert értelmes vagyok. Múltkor szombat este a cégénél voltam, klassz órákat töltöttem az ügyfelekkel. A kocsiban azonnal a tárgyra tért, otthon is folytattuk, reggel hazaküldött. Erre a héten nem vitt se péntek se szombat este. Ma felhívott, azt ajánlotta, este menjek át hozzá aludni.

Bizalom, persze, kell, de ő nem is beszélget. Örül, ha független lehet egy nőtől. Leszünk mi még boldog szülők? Új kapcsolat. Szeretek ágyba bújni vele, de ez így nem az igazi. Miért nem kirándulunk, miért nem lehetek ott az ügyfeleivel?


2016. máj. 29. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert csak arra kellesz neki..nem érez irántad semmit

Nem érezted magad megalázva a reggeĺi hazakůldésnél?

2016. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

"Engem kedvel, mert értelmes vagyok"


Ha te ezz elhitted, akkor talán mégsem...

2016. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el szepen lassan a sajat kerdesedet, es vilagosan kirajzolodik elotted, hogy eppen dugnivalo titok luvnyettakent tartanak, ugyhogy mikor a "leszunk mi meg boldog szulok?" reszhez ertem felnevettem. Ne legyel ennyire buta. Meg baratnoje se leszel ennek a pasasnak, max. az agymelegitoje tovabbra is, akit akkor kuld haza amikor epp megunta a puncust.
2016. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem hinnék el neki semmit...


látod, abban is mekkorát hazudott már, hogy értelmes vagy!


Bébike, dugni akar csak, fogd már fel!

2016. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig biztos nem az eszedért kedvel...
2016. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az értelmes emberek nem hencegnek azzal, hogy értelmesek.

Tehát te mi vagy? Na ugye...

Pont ezért dug téged! :)

2016. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem tartja nagyra a nöket..."

Nálam már itt bukta lenne a dolog! Ha nem tartja nagyra a nőket,akkor téged se néz szrba se,nyugodj meg! Nem tart értelmesnek,csak erre a dumára könnyebben nyílt szét a lábad!

Lesztek ti még boldog szülők??? Eszem megáll,hogy egy tahó veled a csávó,te meg gyerekekről ábrándozol!!

2016. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hová esik már a színvonal?
2016. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!