Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél egy olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan férfivel, akivel gyerekkorotok óta barátok vagytok, mindvégig tetszettetek egymásnak, de amikor lehetőségetek lett volna többre, akkor lecserélt másra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, érdekes helyzetben vagyok. Van egy srác, akivel ovis korunk óta jóban vagyunk, 13-14 éves korunk óta pedig azt mondhatom, hogy nem csak egy haver, hanem egy barátom.

Már akkor is tetszett nekem, én is neki, de valahogy semmi sem alakult ki köztünk, évekig csak izzott köztünk a levegő, de semmi nem lett belőle. Egészen 2015 tavaszáig, amikor többet találkoztunk, és úgy éreztem, kezdek belé szeretni. Vártam, hogy találkozzunk, látni akartam Őt.

Viszont ezután eltelt egy hét, úgy, hogy nem keresett, sehol. Facebook-on kellett megtudnom, hogy összejött a húgának az egyik barátnőjével. ( Mivel az előtte levő hétvégén volt egy buli, ahova én tanulás miatt nem tudtam elmenni...)

Őszintén, csak felnevettem, amikor ezt megláttam. Annyira rosszul esett, de közben már kínomban nem tudtam mit csinálni. Aztán megint keresett, hogy hiányzom neki, meg hogy nem is szereti a barátnőjét, meg hogy hibázott.

Együtt voltak 3 hónapig, vagy talán annyit se, és a lány kidobta. Azóta folyamatosan azt mondja,hogy megváltozott, soha nem csinálna ilyet, megbánta,hülye volt.

Én viszont azt érzem, hogy annak ellenére, hogy tudnám őt szeretni, együtt lenni vele, annyira megalázott ezzel... És van annyi önbecslésem, hogy ahol egyszer lecseréltek egy kislányra, oda nem megyek vissza.


Szerintetek túldramatizálom, és szemet kéne hunynom ez felett, vagy jól teszem, ha nem akarok tőle semmit?


21L


2016. jún. 4. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Tégy amit jónak látsz.Nem cseréltek le téged senkire. Hiszen nem is voltatok soha igazán együtt.
2016. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jol teszed.
2016. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a sztorit, hogy mi felett kéne szemet hunynod?


Szóval ha jól értem, akkor van egy srác, akivel évek óta "izzott a levegô", de még csak lépéseket se tettetek azért, hogy több legyen.

Ezek után meg te valami általam nem egészen világos ok miatt személyes sértésnek veszed, hogy nem folytatta ezt a lehetetlen helyzetet még ki tudja, meddig, hanem egy idô után összejött egy másik lánnyal - aki felteszem képes volt kezdeményezni, és egyértelmûen kimutatni az érdeklôdését az irányába.


Nem értem, hogy mégis milyen alapod lehetne, hogy kiakadhass rá: nem jártatok, a leírás alapján még csak nem is randiztatok (lehet, hogy te már egyoldalúan annak tekintetted, de a leírásból nem derül ki, hogy ez bármilyen szinten le lett volna tisztázva).

Évekig ott volt a lehetôség, nem éltél vele, más meg igen.

2016. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!