Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elszomorító, csak tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszomorító, csak tanácsot szeretnék?

Figyelt kérdés
Ugyebár a fenti nem kérdés lenne, hanem inkább kérdés. Februárban szakítottam a volt (15) éves barátnőmmel. 20 éves srác vagyok. 3 hónapja viszont van egy új párom (18) akivel rengeteget beszélgetek, NEVETEK, kikapcsolódom, megoszthatom vele gondom bajom, viszont visszahúz a szívem a 15 éves lányhoz olykor olykor...szeretném ki verni a fejemből. Nem szeretnék semmit tőle, mert a végén még a jelenlegi páromat bántanám meg, ő pedig legkevésbé sem érdemelné meg mert azon van minden porcikájával,hogy szeressen. Mégis miért gondolok a volt barátnőmmel való szeretkezésekre, miért nézegetem a képeit, és hiányzik, amikor folyton vitatkoztunk, látszott,hogy csak játszunk egymással, és nem jutnánk előbbre? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 17. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő előrehaladtával az emlékek "megszépülhetnek". Egyre inkább csak a jó fog megmaradni benned vele kapcsolatban. Itt kell, hogy a képbe lépjen az ész, és tudatosan elfojtani magadban az "érzelmi hülyeséget". Ne kísértsd magad a képeivel, az emlékek pátyolgatásával. Koncentrálj a mostani barátnődre.
2016. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Basszus, 15 éves még kis kamaszlány, nagyon nem egészséges neki szexelnie, ezt miért nem fogjátok fel? Max csók vagy óvatos petting még ebben a korban, ha szaladtok és elkapkodtok mindent, abból neki lesz kára. Döbbenet, amit itt olvasok néha. Mennyi volt, amikor először csinálta, 14??? Ha februárban már szakitottatok.... No comment. Azt hiszitek, ez rendben van, de nincs sajnos....
2016. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen így utólag én is rájöttem a hibákra. Buta voltam,hogy lefeküdtem vele, hiszen gyerek még. Nem gonfolkodtam. Köszönöm a segítséget!
2016. jún. 17. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha egy ideig még él benned az emléke. Elvégre az életed része volt. Jó esetben 70 évesen is emlékezni fogsz rá.
2016. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!