Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok ötleteket? (Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok ötleteket? (Hogy adjam a tudtára? )

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan adjam annak a fiúnak tudtára, aki tetszik, hogy bejön nekem. A srác a csoporttársam és a baráti körömnek is a tagja. Ugyanabban a kollégiumban laktunk ebben a tanévben és sok időt töltöttünk együtt. (Filmezés meg ilyenek.) Eddig úgy tűnt, hogy tetszem neki, de most már nem vagyok biztos benne.. Én eddig csak barátként gondoltam rá, mert külsőre nem igazán az én típusom, de a belseje nagyon tetszik és azt hiszem kicsit beleszerettem. De most így nyáron nem nagyon tudunk találkozni, mert messze lakunk egymástól, de facebook-on kb naponta beszélünk. Szóval abban kérnék segítséget, hogy hogyan és milyen "jelekkel" adjam a tudtára, hogy nekem is tetszik és esetleg akarok tőle valamit?

Előre is köszönöm a segítséget!

19/L



2016. jún. 20. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, odáig jutottam el, hogy a belseje, és sírok a röhögéstől xD
2016. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a belső tulajdonságai..
2016. jún. 20. 01:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
legyel egy kicsit kovetkezetes es ravasz.. pl, ha talan voltatok egyutt venn vmilyen ruha nemut neked.. na ezlle rokton ra lehet vezetni, meg kerdezni hogy allt neked mit szol hozza ha ma is felvenned..stb, vagy valakin o latott vmi jo cuccot es ezt megjegyezte.. meg kerdezned neked hogy allna mit szol.. es igy mar el is indul a rolad vano beszelgetes.. olya tortenetet emlics neki ami rad tereli a figyelmet.. es ne felj a választól..
2016. jún. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
04:38-as kommentelő! Hát ilyen szituáció eddig nem nagyon volt, de azért köszi a választ! :)
2016. jún. 20. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, itt a nyár, barátok vagytok, szerintem simán felvethetnéd neki, hogy mit szólna hozzá, ha elmennétek pár napra pl. a Balatonra.

Mondd, hogy szeretnél elmenni, de most nem tudsz kivel, mert a barátnőidnek más programja van, mindenki a párjával nyaral, és te is szeretnél egy kicsit kikapcsolódni, de egyedül nem nagy buli, és rá gondoltál. Vagy nem tudom...de ebben még nincs semmi, haverok is szoktak együtt menni nyaralni, de jó alkalom arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.

Vagy akár szervezheted úgy is, hogy közös ismerősöket is elhívsz (pl. az egyetemről, koliból), és őt is elhívjátok, vagy ilyesmi.

Szerintem egy ilyen közös kiruccanás jó alkalom lenne,és ha többen mentek, nem is gyanús.

2016. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom, hogy a tudtára akarod adni. Akkor meg nem is kell alibiből másokat elhívnod, menjetek ketten. Sejthető, de nem rámenős, csak jól érzitek magatokat, aztán lesz ami lesz
2016. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ird le neki fb-n hogy mennyire hiànyoznak a közös filmezések. Pedig milyen jó lenne ...filmet megnézni vele akàr moziban is az ilyesztö jeleneteknél biztos hozzàbújnàl. Kicsit fokozhatod ha leìrsz olyat mert melette biztonsàgban érzed magad. Ha haza ment messze töled le ne csapjon rà valami fiatalabb volt iskolatàrsa làny....
2016. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 16:36-os kommentelő! Köszönöm a tanácsodat, ez egy jó ötlet. :)

Kedves 17:40-es kommentelő! Ez is jó ötlet, köszi! Remélem senki sem fog rá lecsapni nyáron.. :/

Ha valakinek van még tanácsa, ötlete, légyszi írjon. :)

2016. jún. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!