Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja a pasi h szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a pasi h szeret, (nem jártok) mégis mással szexel?

Figyelt kérdés
Vélemény? Annyira nem birjátok ki szex nélkül,h hiába van akit szerettek, de hisz nem vagytok együtt úgyse akkor miértne szexelhetnétek mással..?

2016. júl. 12. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem ertem a problemat. A valasz benne a kérdésben. Nincsenek egyutt, nem tartozik senki elszámolni valoval a masik felé. Miert ne szexelhetns massal?
2016. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert rosszul esik akkor ne hülyitsen h szeret,meg én vagyok neki a legfontosabb. Pont azért nem vagyunk együtt mert nem bizok benne
2016. júl. 12. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát de miért mondja, hogy szeret, ha nem is akar semmit?
2016. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szeretlek szót némely férfi automatikusan mondja, valódi tartalom nélkül.
2016. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne is bízz egy ilyen pasiban....

Te is elég gyerekes vagy ha készpénznek veszel egy szeretlek-et, úgy hogy még kapcsolatban sem vagytok. (tudom nem dőltél be neki hál'istennek)

Szeretlek ebben az esetben annyit jelent hogy téged is megfektetnélek. Pasi nyelven. A

2016. júl. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is szeretem a kutyámat, mégse engedem a lakásba.....
2016. júl. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!