Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem ragaszkodik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ragaszkodik?

Figyelt kérdés

A baratom ha hivott h talalkozzunk mert szexet akart , volt h nem tudtam menni vagy nem mindig / ertem ra ....

Sajnos az a gyanu tamadt bennem h ha en pont nem erek ra , akkor neki van masik nö , aki kielegiti , erzem h kisebb kihagyas utan az ágyban nem olyan mint egy reg ki nem elegult ferfi, ugy erzem h megoldja massal es tudom h bizhatok a megerzesemben eddig sose csalt ...

Nem is ez a kerdes , hanem h mennyire ragaszkodhat / merem kerdezni szerethet ha ö ennyire flexiblis ebben a kerdesben ....

Igaza van lehet , joga van kielegulni , akkor is ha en pont nem erek ra par napig ?

Kihagytam ket hetet h terjen eszhez , hivogat de egyre kevesbe kezdemenyez talalkat ...

Tippek, mi menthetö meg ?



2016. júl. 18. 04:57
 1/3 anonim ***** válasza:
miért akarnád megmenteni? te csak szexre kellesz neki? vagy másról is szól ez a kapcsolat? (tartalmas, mély beszélgetések, közös hobbi, társas támogatás stb.)
2016. júl. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat a kerdesem az volt , hogy jogosan keres mashol kielegulest ha en nem erek ra?
2016. júl. 18. 05:34
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok: NEM, nem jogos, szemét dolog!

te nem a k*rvája vagy, h. bármikor dugható állapotban kéne legyél és nem az a létezésed célja, h. őuraságát kielégítsd.

tedd lapátra még ma!

2016. júl. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!