Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek ezek közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ezek közül melyik férfi jönne be jobban?

Figyelt kérdés

1.) Társasági, nyitott ember, rengeteg ismerőse, barátja van, népszerű, nagyobb hangú és sokat beszél, barátai körében ő a legfeltűnőbb, meglehetősen lazán veszi a dolgokat, jó a humora.


2.) Visszahúzódóbb ember, aki jobban elvan a saját kis világában, vagy inkább olyan magányos farkas típus, (viszont vágyik egy társra), nem valami beszédes, kivéve ha már feloldódott más személy(ek) társaságában, olyankor viszont ellazul és humoros beszólásai vannak.



2016. júl. 26. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

1.)

mivel én amúgy visszahúzódóbb vagyok, nem kell hogy a férfi is ilyen legyen

2016. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ennyiből nekem mindkettő simán lehet nagyon szimpatikus és vonzó. Magam sem tudom eldönteni, hogy introvertált vagy extrovertált vagyok, igazából mindkettő egy kicsit. Így jól meglennék mindkét típussal, ha más tényezőkben is összeillenénk.
2016. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Így elsőre az első :) mert lazán veszi a dolgokat

17L

2016. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyertelmuen az 1#
2016. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
1,mert jobban hasonlít az egyéniségemhez, szerintem jól kijönnénk.
2016. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Inkabb 1 amugy en nem tudom eldonteni h melyik tipusba tartozok mert barataimmal nagyon jol megvagyok sot de ha egy ember akit utalok szamonker vagy csak beszelnek kell vele lefagyok mert nem erzem ott jol magam pedig amugy konnyen feloldodos tipus vagok mindenkivel jiba vagok de ha van valaki akive nem azzal nem birok szinte egy szot sem valtani
2016. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem így elsőre a 2-es szimpatikus (talán mert intellektuális többletet érzek nála), de bizonyos határokon belül az 1-es is lehetne az, de a "túl laza csávó"-típust nem bírom.
2016. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Az előző vagyok még mindig: a humor nagyon fontos szempont :)


29/L

2016. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a 2.
2016. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, mert mindkettő szimpatikus. Az utóbbira hasonlítok személyiségileg én is, vele valószínűleg könnyebben szót értenék, de talán az elsővel jobban kiegészítenénk egymást.
2016. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!