Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több egyetemista is úgy gondolja, hogy nem akar járni egy kevesebb papírszámmal rendelkező személlyel pl. akinek csak érettségije van és gyárban dolgozik, vagy olyan helyen ahol fizikai munkát végez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert fejben még gyerekek. Ugyanaz a kategória, mint a külső alapján választó pasik.
2016. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Vagy az anyagi háttér alapján választó nők? :)
2016. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a minden hol azt hallani, tanulj, tanulj, tanulj, csak akkor vagy valaki, ha diplomáid vannak. A kinek nincs, az senki. Innentől, miért vára bárki is, hogy egy senkit válasszon párnak egy nő.
2016. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Miért baj ugyanazt elvárni, amit mi is tudunk nyújtani?

Te sem járnál a "te szintednél" csúnyább lánnyal.

2016. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert lennenek senkik azok, akiknek nincs diplomája? Nekem is van ápoló diplomám, de emiatt ugyanolyan eséllyel indulnak nalam a nem diplomás ferfiak, ha megbízható, becsületes, szeretheto, dolgos ember. A diplomás ferfiak közül nem egyet ismerek, aki eletkeptelennek mondható, es nem tud magával, az életével mit kezdeni. 25 N
2016. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Férfiakra szerintem ez nem annyira jellemző. Én is diplomás férfi vagyok. A párom is az, de a "legnagyobb" szerelmem szakmája "csak" fodrász volt. Tök jól kijöttünk. Nem ez a lényeg.
2016. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Amíg egyetemre járnak, addig el vannak maguktól szállva. Amikor viszont végeznek (vagy kibuknak), akkor szembesülnek a valósággal (általában), hogy ők sem különbek a többi embernél.


Bár az értelmesebbek már előbb is így állnak a dolgokhoz. Érdekes, és soha nem éreztem magam többnek annál, ami vagyok. Legalábbis azért, mert egyetemre jártam és mérnök lettem, biztosan nem.

2016. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatlanság, bölcsesség hiánya.

A hugom már rég lediplomázott, de még mindig így gondolkodik. Közben sír, hogy évek óta nincs kapcsolata. Meg közben azon is sír, hogy végre kéne találni valakit, mert ha így folytatja 30 is elmúlik, mire szülhet.

2016. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Egyetemista vagyok, méghozzá nem is valami himi-humi szakon, hanem mérnökinformatikán. Több dolgot leírnék, ha megengeditek.


1. Általában azoknak a legnagyobb a szájuk, akik mindenből épp, hogy átbugdácsolnak és az se biztos, hogy elvégzik a szakot. Igaz, én is valamennyire ebbe a kategóriába tartozom, csak én nem nézek le senkit.


2. Ez az elmélet, hogy diploma = műveltség, na ezt el kell felejteni. Annyi buta, primitív egyetemista van, hogy sokszor felmerül bennem, ezek hogy jutottak be egyetemre, de tényleg. Viszont nem egy olyan szakmunkást ismerek, hogy színházba járnak meg komoly zenei koncertekre járnak, napi szinten olvasnak, művelődnek és ha beiratkoznának egyetemre, könnyedén elvégeznék.


3. A diplomával jól lehet keresni, ez nem igaz. Vannak olyan szakok, amiket ha elvégez az ember, nagyon jól lehet keresni, de vannak ilyen szakmunkák is. Például egyik ismerősöm két éve villanyszerelő, maszekol és most annyit keres, hogy nem nagyon lesz anyagi gondja.


+ Azt még leírnám, hogy ne feledjük, az egyetem kiváltság. Én szerencsés vagyok, mert szüleim tudnak támogatni, de vannak olyanok, akik csak azért nem mehetnek egyetemre, mert kénytelenek dolgozni menni, hogy eltartsák magukat.

2016. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Sztem a nagy többség óvatosságból. Most lehet fujjogni, mert ugyan vannak kivételek, de azért nagy többségben el lehet mondani, hogy aki egyemet már elvégzett, az művelt, tanult, tágabb a látóköre. Mondom ezt úgy, hogy az én párom, amikor megismerkedtünk, épp bukdácsolt az egyetemen, mert volt egy mumus tárgya, amit nem sikerült megcsinálnia több évig (nem egy büfétárgy, mert én is megszenvedtem vele anno), és úgy tűnt, nem is lesz egyetemi végzettsége, de mellette nagyon kedves, okos, művelt ember volt. Azért a csak érettségivel rendelkező emberek többségéről ez, ha tetszik, ha nem, nem mondható el. Még egyszer, nem azt mondom, hogy egyetemet végzettek között nincs faragatlan/buta/szakbarbár, és csak érettségizettek között nincs tájékozott/széles érdeklődési körű ember, de az általam ismert emberek kb. a leírt tendenciát mutatják. Nekem meg fontos, hogy velem egy szellemi szinten legyen az adott ember, lehessen vele művészetről, kultúráról, napi hírekről beszélni, ne nézzen rám bambán, ha utalok egy alapműveltségbe tartozó filmre/könyvre, ne a Való Világ meg az Éjjel-Nappal Budapest meg az NBII-rs focimeccsek nézése legyen a napi programja, legyen igénye arra, hogy rendszeresen eljár velem színházba, múzeumba anélkül, hogy vágná a pofákat meg bealudna egy olyan előadáson, ami nem vígjáték. Ilyet meg könnyebben találok egyetemet végzettek között.
2016. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!