Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Majdnem egy hónapja ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem egy hónapja ismertem meg a barátomat, ő nyitott volt, én meg belementem a gyors tempóba. Kedvelem, de nem vagyok szerelmes. Lehet ebből még szerelem?

Figyelt kérdés

Mivel komolyabb lány vagyok, soha nem is vágytam futó kapcsolatokra, ő az első barátom (kicsit idősebb nálam).

Nagyon udvarias, kedves, mindemellett van egy-két tulajdonsága, ami zavar.

Érzem, hogy ő szerelmes... én viszont nem. Mit lenne érdemes ilyenkor csinálni? Kedvelem, megbántani meg főleg nem szeretném, úgyhogy nem akarok szakítani.

Reménykedem, hogy a részemről is ki fog alakulni több az ő irányába, de félek, hogy ebből nem lesz már szerelem.

Vélemény? Volt már valakinek hasonló?



2016. júl. 29. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert külsőre nem tetszik neked. Nőknél a szerelem vagy első látásra alakul ki, vagy soha.
2016. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

#1:

Belém az első szex után szoktak szerelmesek lenni :-P

2016. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a szerelmet, csak félrevezet. Fogalmazz meg konkrét dolgokat, mellette és ellene. AKkor ki fog derülni, hogy kell-e neked vagy sem.
2016. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik tulajdonságát találod zavarónak és miért? Ezeknek nagy jelentősége van, vagy inkább csak szokatlan számodra?


Másik, aki az előzőekben írta, így van. A helyzet az, hogy akivel első perctől a nő nem érzi nőnek magát, nem szimpatizál, nincs szikra, abból max barátság lesz.

2016. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Viszont kimaradt egy fontos rész a kiírásból: hogy igenis voltam már szerelmes belé ez alatt az egy hónap alatt, viszont ez az érzés hol eltűnik, hol visszajön. Pl. ezen a héten két nap volt, hogy alig éreztem valamit, egyszer meg rózsaszín ködben lebegtem.

Külsőre amúgy nagyon is tetszik! A számomra negatív tulajdonsága... mintha egy kicsit egoista lenne. Nem velem szemben, hanem néha a többieket nem veszi figyelembe.

2016. júl. 29. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap szerintem elég kevés még ahhoz, h messze menő következtetéseket lehessen levonni. Szerintem várj még egy picit, majd alakul az...
2016. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jónak tűnik. Semmi olyanról ne számoltál be, ami nem illik egy párkapcsolatba.
2016. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!