Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy a párotok néhány kategóriával úgymond jobban nézett ki?

Figyelt kérdés
Én annyira nehezen tudom elfogadni, vagy feldolgozni és ezért kissé zárkózottabb vagyok a kapcsolatban. Barátnőm egy csoda, tényleg szép és belül is tökéletes. Én nem mondanám magam annak, sőt. Túlsúlyos is vagyok, szemüveges ami sztem borzasztóan áll és érzelmileg is instabilabb. Ha voltatok már ilyen helyzetben, hogyan tudtátok ezen túltenni magatokat?
2016. aug. 10. 17:21
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
Voltam :D de mikor elkezdtünk beszélgetni, már tudtam, hogy jobb vagyok nála és már nem ezen paráztam, hanem azon, hogy vajon bírja e majd mellettem, mert belsőre nem illettünk össze, hiába akartuk, nem ment.
2016. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A páromnak lenne oka, hogy így érezzen. (Őszintén, mások is ezt mondják, de én is látom) Annyit be szokott ismerni, hogy kéne egy kicsit edzeni, hogy felzárkózzon hozzám. :) Egyébként ő is szemüveges. Ez engem pont nem zavar. Szerintem ilyen esetben a másikon múlik, hogy hogyan érez az, aki "szintenalulinak" tűnik. Nálunk az segített, hogy ő 16 évvel idősebb. Ez tényleg nagyon jó. Valahogy máshogy tekintek rá, mintha egyidősek lennénk. Érettebb volt, és már megvolt az anyagi háttere is, amikor találkoztunk. Én meg akkor még sehol sem voltam. Szóval nekünk ez jött be. Nagyon jó még az is, ha van önbizalom és kisugárzás.

De szerintem az, ha az egyik erősíti a másikban, hogy ő is ér annyit, mint ő, akkor nem fogja senki sem kevesebbnek érezni magát a másiknál.

2016. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de valahogy mégis együtt vagyunk. :) bár ő magát nem tartja szépnek mégis mindig akad udvarlója, van is miért, tényleg gyönyörű. :) Sokáig rágódtam ezen, hisz én nem nèzek ki valami jól, nálam nem szokott senki se próbálkozni, valamint az exei is sokkal jobbak nálam. Amikor egyszer beszélgettünk akkor mondta, hogy a külsőm annyira nem tetszett neki, ami elég szarul esett az amúgy se hatalmas önbizalmamnak, viszont jól érezte magát velem. vannak kérdèsek amik még aggasztanak, de tudom, hogy szeret. :) amúgy az exem is ilyen volt, bombazó, minden pasi udvarolt neki, de mégis velem jött össze.
2016. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nem volt még ilyen...Bár az is igaz,hogy a "szépség" ugye relatív,különösen akkor,ha férfiakat meg nőket akarunk egymás mellé tenni e téren...Szóval kicsit azért értelmezhetetlennek tartom ezt a kérdést...
2016. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak így voltam. :) Egyrészt arra gondoltam, hogy mindig sokkal jobb pasikkal járok, mint amilyen nő én vagyok kinézetre, másrészt tudom, hogy belső értékekben a legjobb vagyok. :)
2016. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párom azt gondolja hogy jobb pasi mint amilyen no vagyok! Az elején sokszor éreztem azt hogy úgy gondolja hogy nálam sokkal jobb nőt érdemelne! De azóta is velem van! Több mint egy éve ismerjük egymást es fél éve élünk egyutt! Szóval valamit mégis csak tudok :)

Valami biztosan van ami megfogta benned hiszen akkor nem lenne a párod :)

2016. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!