Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy féltékeny, ha más férfivel vagyok együtt (akár csak szex, akár kapcsolat) akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Lehet, hogy csak birtokolni akar.
2016. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az csak annyit jelent, hogy féltékeny.
2016. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Az előttem szólók teljesen jól körbeírták. A valódi ok a birtoklásvágy, az, hogy emellett még szerelmes-e beléd, vagy sem....azt mi nem tudhatjuk.
2016. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak birtokolni akar. Sokan abba a hibába esnek, h ezt keverik a szerelemmel. Pedig nem is állhatna távolabb egymástól a két dolog. Hogyha az számít neked, h boldog legyen mindegy, h kinek az oldalán míg ha ez fájdalmas is neked, na az már inkább szerelem.
2016. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

De, ő pontosan ezt mondta nekem, amit a kedves utolsó. Nem lehetunk komolyabban egyutt, egyreszt a nagy korkulonbseg miatt, de van mas ok is.

Azt mondta, hogy feltekeny, ha massal vagyok egyutt, de orul, ha megtalalom a boldogsagom, mig ha mas mellett is.

De szerintem ez inkabb szeretet-éle, amit ő érez irántam.

Szerintetek?

2016. aug. 16. 14:27
 6/18 A kérdező kommentje:
*szeretet-féle
2016. aug. 16. 14:27
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

(47/F) Ez az önzés formaszöveg nagyon terjed és bevallom, sok egyéb mellett ez mindig kiveri nálam a biztosítékot.


Lehet, hogy partnered női helyett csak szimplán átlagos férfiaggyal gondolkodik és fél, hogyha egy nő több férfipartnerrel is van párhuzamosan mellette, akkor:


- elkap valami kórságot, ami némi plusz rizikó manapság


- bekap egy nem feltétlenül saját gyereket, ami netán majd 18 év múlva derül ki, vagy egy sor bonyodalmat okoz


- fél, mert bonyolultabb lesz az élete, mert a tányérjába más is belenyúlkál és esetleg ez a szex, vagy a kapcsolat rovására megy. Merthogy vannak dolgok, aminek ez a rovására szokott menni.


-valóban lehet szerelmes is


-végül önzőbb férfiak, akiket zavar, ha partnerük nem kizárólag rájuk fordítja figyelmét.


Erre az egész, komplex és mély érzéseket felkavaró témakörre az "érzékeny lelkű" feminista nők egyetlen fogalma a "birtoklás" nevű fogalom, hát lelkük rajta...


Azért feltenném a kérdést nekik, hogy a szülő-gyerek kapcsolatban miért ragaszkodásnak hívják azt, amit egy férfi-női kapcsolatban szimplán csak önzésnek neveznek?

Ott is mindenki csak önző lehet, esetleg sokféle fogalom és fokozat létezik?


Még egy gondolat a nyílt kapcsolatokhoz: Amíg mindkét fél így cselekszik, -egymással megegyezve- addig semmi erkölcsi kivetnivalót nem látok a dologban. Mihelyt azonban ez a dolog egyoldalú, úgy a kapcsolatnak érdemes véget vetni, mert a tisztesség és a becsület nem arról szól, hogy egyik ember elárulja a másik érzéseit, majd cinikusan megállapítja, hogy "önző" a partnerem. Az ilyen hozzáállást az élet előbb-utóbb megbosszulja. És ezeket a sorokat sem önzésből írtam...

2016. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nagyon jó az okfejtésed. Mindamellett azonban egy idősödő férfi részéről nagyon is elképzelhető a birtoklásvágy. Az ember nem szeret veszíteni abból, ami egyszer az övé volt. Egy idősödő férfi pedig a nap minden percében szembesülni kényszerül azzal, hogy az élet minden területén egyre csak fogyatkoznak a lehetőségei. Qrvára nem hiányzik neki, hogy még a párkapcsolatában is folyton ennek a rémével kelljen szembenéznie.

57F

2016. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anyuzsi válasza:
Miquel válaszára reagálok idős férfi egyre kevesebb eséllyel?Ha fiatal csajok között szeretne válogatni igaza lehet de a korosztályában már egyre kevesebb a versenytárs nagyobb a választási lehetőség hisz az urak többnyire leamortizálják magukat középkorukra
2016. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Először is: a férfi egyszerű -> ha azt mondja, akkor arra is gondol! Csak a nők képzelnek mást a dolgok mögé.

Másodszor: a féltékenység meglehetősen rossz érzelem, amit jobb elkerülni -> nem lesz jó vége.

2016. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!