Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a jobb ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb ötlet?

Figyelt kérdés
Ex barátnőmmel 6 hónapot voltunk együtt, 2 hete szakított velem, az indokot sem tudom, viszont a barátnőinek azt mondta, hogy még mindig szeret... Jövő héten megy B My Lake-re, ami azért kicsit nyugtalanít, mert én is szeretem. B my lake-re így is úgy is megy, de szerintetek ráírjak előtte ami olyan szempontból nem jó, hogy úgy érezheti nem adok neki teret gondolkodni, meg hasonlók, vagy írjak rá utána, ami meg olyan szempontból nem jó, hogy úgy gondolja, hogy nem is érdekel már engem ő (azóta egy szót se beszéltünk) és ennek hatására megpróbál ő is elfelejteni engem bizonyos módszerekkel... Vagy hagyjam a francba az egészet és próbáljam meg elfelejteni?

2016. aug. 18. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg lett beszélve, hogy ő szünetet/teret kér?


Szerintem kicsit jobb lenne, ha hagynád és pár hét múlva csak barátilag írnál neki.... 1 hónap múlva...

2016. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretsz, akkor nem vetsz véget a kapcsolatnak, hanem ha vannak problémák megpróbálod megoldani(nyilván vannak kivételes helyzetek, de ez nem az). Ha szeretne nem szakított volna és nem a barátnőinek mondaná, hogy szeret, hanem neked.

Szerintem ne keresd. Lépj tovább!

2016. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"az indokot sem tudom"


Az "indok" valószínűleg egy 175-195 közti magasságú, sportos, izmos, szakállas fickó, legendás tudással az ágyban és legalább 2 pozícióval feletted.

2016. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a csajt. Ne foglalkozz vele. Szakított veled, úgyhogy ennek vége. Annyi lány van, mint a szemét, de szó szerint, felesleges egy darab miatt elrontanod a teljes nyaradat. Keress egy másikat, ha barátnőt akarsz vagy ha most arra nincs igényed, akkor fektess le párat.
2016. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!