Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem találok normális lányt, már nagyon szeretnék egy kapcsolatot, szeretném hogy fontos legyek valakinek, hogy úgy szeressen amilyen vagyok!?

Figyelt kérdés
Amúgy mások szerint helyes vagyok de nem tudom igazából! 20 éves srác vagyok! Lehetőleg hölgyek válaszát várom hogy milyen az ideális pasi hogyan kezdeményezzek?
2016. aug. 18. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Például: szavahihető, felelősségteljes, igényes (testére,lelkére), érzékeny, határozott, figyelmes. Jóban van saját magával és a világgal. Érzelmileg és racionálisan (oké, 20 évesen még nem biztos, hogy te keresel pénzt) független.

Kezdeményezni pedig... hát... viselkedj őszintén. Ez a legfontosabb.

28/n

2016. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1:a valóságban a bunkó pasik miért tudnak érvényesülni?
2016. aug. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha akarod segíthetek priviben, ahol több dolgot is leírhatsz magadról ! Értek ehhez :)

19/l

2016. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 Azért, mert az energikusság, önbizalom és bátorság mindent visz (az elején legalábbis). Általában a "bunkó" pasik azok, akik mernek kezdeményezni. A "rendes" fiúk meg sokszor ülnek a sarokban.

Persze kérdés, hogy a lány egyáltalán felismeri-e a legelején a bunkóságot, és hogy meddig is tart egy ilyen kapcsolat.

2016. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4:

Ööö.... van olyan, akinek a homlokára van írva, hogy bunkó (mármint eleve úgy viselkedik és a lány is képben van vele), de valami oknál fogva, mégis vele él.

Az viszont igaz, hogy határozott és magabiztos - ezt én is aláírom és a kérdezőnek is ezt tanácsolom (jó - jó, a bunkóságot én is elvetem).

2016. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
első hozzá szólónak,én úgy érzem felelősség teljes vagyok,megbízható,adok a külsőre,megjelenésre is,és persze munkám is van több mint két éve!
2016. aug. 19. 14:09
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó én nem hiszem hogy bunkó lennék,csak azzal aki megérdemli,magabiztosság is van,úgyhogy nem tudom mi lehet
2016. aug. 19. 14:17
 8/9 anonim ***** válasza:

"utolsó én nem hiszem hogy bunkó lennék,csak azzal aki megérdemli,magabiztosság is van,úgyhogy nem tudom mi lehet"

Félreértettél - ezt nem rád mondtam kérdező.

Amúgy szerintem kezdj bele egy karrierépítésbe (bármibe, amibe jó vagy).

2016. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsi akkor máshogy értelmeztem!tervbe van!
2016. aug. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!