Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire ciki manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki manapság egy szerelmes levélben bevallani az érzéseimet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Manapság minden ciki...

Annyiból jól jársz, hogy ha nem talál viszonzásra akkor számodra nem kínos ugyanakkor jobb ezt személyesen kettesben elmondani neki mert akkor legalább a szemedbe mondja hogy nem és te tudomásul veszed.

2016. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Én úgy vallanám be a kiszemeltemnek, de van barátnője, így egyenlőre jegelem a témát.
2016. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Sőt!
2016. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, ha lehet inkább élőben, mert én csináltam már ilyet, és az a válasz jött, hogy "nem értem hogy ezt miért igy kell megtudnom"
2016. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én kiszemeltem, ha minden igaz, szingli. Viszont élőben egyszerűen képtelen lennék elmondani neki, mivel megszólalni nem bírok a közelében, mert olyan hevesen ver a szívem, hogy nem bírok megszólalni sem, nemhogy még szerelmet vallani. :)
2016. aug. 20. 22:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy írásban sokkal szebben le tudom írni az érzéseimet.
2016. aug. 20. 22:08
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom, hogy az illető férfi 20 évvel fiatalabb nálam? Így is valljam be az érzéseimet?
2016. aug. 21. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!