Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki regisztrál a badoo nevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki regisztrál a badoo nevű oldalra az szexelni akar vagy megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az amit te akarsz?
2016. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én barátnő reményében regisztráltam oda, hiba volt.
2016. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én inkább a szerelmet keresném ,de a másik dolgot sem zárnám ki !
2016. aug. 28. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő reményében regisztrálni ott a lehető legnagyobb baklövés. Körülbelül mintha sóbányában kutatnál arany után.
2016. aug. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ott csak a szex a lényeg összejön 1 lány 1 fiú és legyen valami?
2016. aug. 29. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Én anno azért regisztráltam, mert hívogattak Facebookon, és volt ez a "Fb ismerőseid válaszolgattak rólad kapcsolatban kérdésekre", és kíváncsi voltam. Azóta se töröltem magam, de vagy 4-5 éve nem voltam fenn. Így simán lehet olyan is, aki anno úgy regelt fel, mint én, aztán néha feljár, mert unatkozik. Amúgy az oldal nekem elég gagyinak tűnt, én biztos nem oda mennék, ha komolyan keresnék vkit...
2016. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!