Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "elveszíteni annyi, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"elveszíteni annyi, mint meghalni" mit szóltok?

Figyelt kérdés

mit gondolnátok erről a mondatról, örülnétek neki, ha ilyet kapnátok? ha a szerelmetektől kapnátok, aki annyira szeret, hogy fél, nehogy valami miatt elveszítsen.


(ez egy idézet)


"szeretni annyit tesz, mint elveszíteni, és elveszíteni annyi, mint meghalni."



2016. szept. 16. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szeret téged. Ha ez neked ennyire szemet szúrt, hogy ide kiírtad, akkor ez nem kölcsönös. Lefordítva: az életemnél is jobban szeretlek.
2016. szept. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1

Inkább ez: Nem tudnék nélküled élni.

2016. szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Közhelyes és értelmetlen, olyan tipikus oravecznórás sületlenség. Viszont a szándékot értékelném.
2016. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Le fogtok pontozni, de őszintén? Én már nem akarnám ezt. Se azt, h én érezzek így, se azt, hogy irántam. Túl nagy kiszolgáltatottság/felelősség. Ez ilyen jajj ész nélkül haljunk bele a szerelembe, mert az mennyire romantikus.... igen, az. Volt, hogy én is elégtem benne. Addig is tartott. Az ilyen párkapcsolatok hosszú távú fenntarthatóságában tapasztalatok alapján nem hiszek. A mostani párkapcsolatomban szerelmes vagyok, de nem akarok belehalni. Remélhetőleg ő sem. Ebben a letisztult formában, különösebb indulatok nélkül teljesen jól és boldogan tudunk funkcionálni a hétköznapokban. Nekem ez 30 felett már többet ér, mint a bele akarok halni a szerelembe érzés.
2016. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szetintem pedig fellengzős baromság, nagyon nem örülnék, ha valaki ilyet küldene. Nem vagyok már kamasz, hogy az ilyen közhelykirály idézeteket jónak gondoljam.
2016. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges, semmitmondó, könnyfakasztó, értelmetlen hülyeség. Legalábbis én nem szeretem az efféle hatásvadász szövegeket meg melodrámát.
2016. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!