Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol csinálhatnánk még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csinálhatnánk még?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a párom, valamivel kicsit feldobni a szexuális életünket. Hiába van egy-két ötletem, de mivel én még tanulok, így a szüleimmel és a húgommal élek, szóval nincs rá lehetőség, hogy akár egy estét, vagy huzamosabb időt kettesben maradhassunk itthon. Ő jelenleg az ország másik végén lakik, csak 1-2 hetente látom, ha hazajön hétvégére, náluk megint nem lehetünk, mert a kisöccse és a húga általában mindig otthon vannak.

A lényeg tehát, hogy a szobámon kívül máshol nem igazán tudunk együtt lenni. Mivel ő az első barátom, tapasztalatom se nagyon van, hogy hol lehetne egyáltalán csinálni. Eddig kipróbáltuk az ágyban, autóban, asztalon.

Szóval szeretném kicsit tapasztaltabb emberek véleményét kérni. Vagy fiúk, ti mire vágytok? Örülnék a segítségnek, akár egy új hely, vagy pozitúra, amit kipróbáltatok és tetszett. Előre is köszönöm az intelligens és értelmes válaszokat.



2016. szept. 18. 09:36
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és 18/L vagyok, ha valaki pedig azért kötne belém, mert azt hiszi valami kis 14 éves csitri vagyok, aki jövőhéten más ágyában fekszik.
2016. szept. 18. 09:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Utazzatok el egy hétvégére csak 2 éjszakás szállást vegyetek ki, most rengeteg akciósat láttam.. és ott legyetek együtt egész nap.
2016. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ruhapláza öltözőfülkéjében. Tesco wc-ben, mezőn erdőn réten temetőben... ):))
2016. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Titusztitusz ***** válasza:
Beszéljétek meg a helyet és az időt a barátoddal, és A MEGBESZÉLT HELY KÖZELÉBEN vegyetek ki valami panzióban,vagy vendégházban egy szobát egy fél,avagy egész napra...
2016. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kint valami nem túlzsúfolt parkban, amíg még jó idő van.
2016. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, eddig ez a parkos dolog tetszik a legjobban, a varosban van is egy elhagyatott parkszeruseg
2016. szept. 18. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Vadászles, erdő, tópart, folyópart, uszoda szaunája (ha zárható vagy kibérelhető szauna szeánszra kettesben), (gyors)étterem WC-je, könyvtár WC-je, mozi WC-je (ha előtérben van és nem kell megváltani a jegyet ahhoz, hogy el tudjatok menni illemhelyiségbe), ha sűrűn utaztok vonaton/éjjeli távolsági buszjáraton, akkor ott, kukoricaföld (amíg jó idők vannak este), kilátó este, félreesőbb parkok este vagy kora reggel stb. :D
2016. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!