Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen tulajdonságokkal találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal találok magamhoz illő fiút, aki szeret majd? :D

Figyelt kérdés
Kissé "kislányos" arcú vagyok 21 évesen Nem vagyok csontsovàny,de a kövértől is nagyon messze állok,hosszú fekete a hajam,barna a szemem. Belső: kissé érzelgős vagyok( elviselhetően), nem lógok mindig a párom nyakán,engedek neki teret. Ha menstruálok nem vagyok agresszív,kivéve nyáron,de olyankor se máson töltöm ki az ideget,hanem alszok.Szeretek főzni a pasimnak,szeretem ha szeretget engem(persze én is őt:)) ,szeretek esténként sétálgatni,szeretem a természetet,az állatokat.A távkapcsolatban már nem hiszek. Hétvégente szeretek filmezni vagy Disney mesét nézni :$:DDD . Kissé bolondos vagyok(nem úgy kell elképzelni hogy az utcán hangosan röhögök stb..) Szeretek viccelődni,kisse vagány típus vagyok. Nem öltözök kihívóan,inkább a pulcsikat,a farmerokat szeretem. Nem várom el a fiútól,hogy 10/10es legyen(azt se,hogy 10/9es :D) Nem várom el hogy kocsija legyen. Csak azt hogy hűséges legyen,tiszteljen, szeressen. :) Cserébe én is megadok neki mindent amire vágyik. U.i: Nem társkeresési célokra használom az oldalt :D Bocsi hogy össze-vissza írtam a tulajdonságokat.
2016. szept. 23. 23:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én épp ilyen lányt keresek, eddig egy lánnyal volt komolyabb kapcsolatom, számomra ő tökéletes volt (én "nem voltam elég érett hozzá") Mintha az ő sorait olvasnám.
2016. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Ahhoz képest egy nagyon jó kis hirdetést sikerült összerittyentened... :D Amúgy most komolyan...amit felsoroltál, azok közül mely az amely tulajdonság szerinted ami miatt ne találnál? 25/F
2016. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már a kérdésed első mondatával találtál jó néhányat szerintem :D
2016. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez alapján simán bejönnél
2016. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Eselytelen :\

Amúgy szerintem tudom is ki vagy :D

2016. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem! Úgy kell neked.
2016. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz tulajdonságok, bár hogy tényleg ilyen jók-e, azt csak ismerkedés során lehetne kideríteni, de mivel (burkoltan) azt is leírtad, hogy nem vagy nyitott az ismerkedésre, így kevés esélyed van, hogy egy hozzád illő srácot találj.
2016. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
pff xD nem értem miért ne találnál ilyen tulajdonságokkal párt :D jaaa hogy csak a jókat írtad le? :S hmm akkor lehet hogy kevés
2016. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Aranyos vagy, simán bejönnek a tulajdonságaid. Kár, hogy barna szemmel...inkább a kék v zöld. De minden esélyed megvan, válogass bátran!
2016. szept. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Hát, ez olyan mint anno egyik egyetemi vizsgám. Megírtam a beugrót profira, aztán megb-asztak a tételnél. A beugród meg lehetne ezek alapján, de ez még önmagában kevés.

UI: Ha nem mersz hangsan nevetni az utcán, akkor már nem is kellenél :D

2016. szept. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!