Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok ti lemondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ti lemondanátok egy bulit a barátotok/barátnőtök kedvéért? Esetleg abba is hagynátok a bulizást?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A legszívesebben a barátommal vagyok vagy pedig otthon döglészkedek, szóval alapból is ki szoktam húzni magam az éjszakába nyúló programok alól, már nem bírom őket úgy, mint régen. :D

Bőven elég nekem, ha néha a barátommal elmegyünk iszogatni.

Ezen felül meg inkább beülök egy kávéra vagy kajálni a barátnőimmel, ezzel pedig nem nagyon ütközik a barátommal töltött idő.

2016. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretek bulizni, igenyem van ra. Eleve nem jonnek ossze olyan sraccal akivel nem lehet.
2016. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha problémája van, akkor nem is kérdés, ezerszer fontosabb ő, mint egy buli. Illetve, ha a párommal előbb beszélek le valami programot.

"csak úgy" meg soha nem kérné, hogy ne szórakozzak, mi oka lenne rá? :D

Amúgy meg inkább megyünk együtt, és úgy nincs probléma. :)

2016. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyannal sohasem lenne komoly kapcsolatom aki elvarna, hogy le kelljen mondanom valamirol amit szeretek. Persze 1-1 alkalom nem szamit ha mast tervezett, alkalmazkodo vagyok. Nekem igenis szuksegem van kimozdulni, tancolni iszogatni, kicsit tombolni, hogy utana konnyebbrn menjenek a hetkoznapok. Szerencsere a parommal egyezik az izlesunk. Sokat jarunk el kozosen egyutt, de van hogy csak a kollegaimmal vagy a barataimmal megyek. Es ez igy van nala is. Ezzel nincs semmi baj. Illetve minden evben fesztivalozunk is. 25N
2016. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!